Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Van rá esély? :\ (lent. )

Figyelt kérdés
tetszik nekem az egyik osztálytársam. Ha nem néz,hanem inkább odapillantgat órákon, a suliban mindig "véletlenül" összefutok vele valahol, néha tesióra elején együtt játszunk, jó fej velem(sokat viccelődik, de kedvesen, nem beszél csúnyán előttem, "megvéd") ,ezek ellenére nem beszélünk valami sokat egymással, maximum egy hónapban 2x. Azt is általában msn-en vagy fb-n.. Van rá esély, hogy bejövök neki? Értelmes válaszokat szeretnék kapni..Előre is köszönöm.. 12/L
2011. márc. 15. 15:54
 1/10 anonim válasza:
hát először is beszélj vele többet:D...am szerintem bejössz neki. sok szerencsét szerintem beszéljetek többet:D(17/L)
2011. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálok.: D köszi.: D
2011. márc. 15. 16:07
 3/10 anonim ***** válasza:
tobb duma vele es kevesebb itt:))
2011. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki,csak fél:) Szünetben menj oda hozzá,keresd az alkalmat,hogy beszélgetésbe tudjatok kezdeni!Menni fog:)
2011. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi..:)
2011. márc. 15. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Tetszel neki tuti csak ne akkor menj amikor haverjai veszik körül néha olyan gáznak tartják na soksikert!:) (15/L)
2011. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
van rá esély sztem..mondjuk tecces lesz(mivel egy osztályba jártok)de hajrá!:)
2011. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is valahogy így vagyok. szerintem is beszélj vele többet! menj oda hozzá szünetben, mondjuk akkor ha nincsenek ott a haverjai.
2011. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj, hogy mindig velük van..:\ és nem tudok odamenni, mert akkor az miatt cikiznék őt.. és én azt nem szeretném..:\
2011. márc. 17. 15:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Híjja, ismerős a sztori, csak fordított a felállás.
2011. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!