Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl rajta?

Figyelt kérdés

Egyszer találkoztam az interneten egy közel tökéletes lánnyal és rögtön belezúgtam. Aztán egyszercsak eltűnt.


A gond az, hogy csak ő vele tudom elképzelni az életem. Senki mással és rajta kívül egy lány sem tetszik. :(


20/f


2011. márc. 15. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy nagyon jól megismerted az interneten keresztül, és képes vagy reálisan megítélni a helyzetet.



/sarcasm off

2011. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Belezúgtál teljesen az itt a baj..méghozzá túl hamar!


külsőre neked tökéletes volt természetre is, minden nagyon tuti volt neked mindent el tudták képzelni vele.

De lehet , hogy ő nem érzett ugyanígy...

Még ha azt is mondta, hogy "igen én is szeretlek"


Szóval ez a részedről igaz volt de az ő részéröl nem, ez már csak egy hiú ábránd marad....


És mindez addig nem fog kimenni a fejedböl, mindez az érzés h "sírsz utána" amíg nem jön egy másik lány aki nagyon megtetszik és belezúgsz. Csak ilyenkor az ember nem is veszi észre a többi lányt ha egy másikról ábrándozik..szóval nyisd ki a szemed!

2011. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy nem miattam tűnt el (talán nem is tudta, hogy mit érzek iránta). Eléggé félt az internettől.


És hogyan verhetném ki a fejemből minél hamarabb?

2011. márc. 15. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Azzal ha otthon vagy azzal tuti nem tudod elfelejteni.

Hiába csináálsz otthon bármit semmi nem fogja lekötni annyira az agyadat h ne jusson eszedbe!


A legjobb ha mész és kimozdulsz otthonról és a legjobb ha sokat vagy sok ember között!


ÉS háát a legjobb megoldás ha kinyítod a szemedet és próbálsz másik lányt keresni!

2011. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom, de sajnos nagyon kevés az eredeti vörös hajú lány és pont olyan volt ez a lány. :(
2011. márc. 15. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vok.


Én meg a hosszú fekete hajúakat szeretem, és a 3. b.nőm pont olyan volt hosszú fekete hajú, eredeti fekete, csinos és meghalt 3 évvel ezelőtt autóbalesetben, és időbe telt míg túltettem magam rajta de találtam mást. aki nem fekete hajú.

2011. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!