Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most felejtsem el mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most felejtsem el mind a kettőjüket? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
lassan 3 éve flörtöltünk egy fiúval, de mivel külföldön lakik nem mentünk bele komolyabb kapcsolatba csak kavartunk (nagyon helyes és olyan igazi pasi szerintem! :D) de most neki lett kint bnője. nem beszélünk azóta..nekem meg felbukkant a !3. unokatesóm! (aki kevésbé helyes és még én sem tudom h mit szeretek benne) ..beszélgetünk már 3 hónapja, kavartunk is. de mindig amikor elgondolkozok rajta h hogyan tovább a 'külföldi srác' jut az eszembe h vele minden jobb volt, megbíztam benne meg minden..
2011. márc. 15. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Te a rokonodat fűzöd????nem vagy normális...
2011. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, a külföldi sráchoz ne fűzzél nagy reményeket.
2011. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért kéne elfelejtened mind a kettőt?

A külföldihez tényleg nem kéne nagyon sok reményt fűznöd. Simán lehet valakije, és még a közösségi portálokon sem muszáj kitennie. Simán. Figyelj, ha vki ugy tarthat 2. bnöt, hogy egy kerületben/városban/országban lakik vkivel, akkor külföldön mégnagyobb a választék...

Azt inkább hanyagold.


Én ezzel az unokatesós dologban pedig sok kivetnivalót nem látok. De akkor para a dolog, hogyha nagyon uncsiként tekint rá az egész családod, meg résztvesz a nagy családi összejöveteleken. Egyébként meg a családnak sem kell mindenről tudnia. 3. alatt harmadunokatesot értesz? Nem para. ;)


Sok szerencsét.

Remélem segítettem.

16L

2011. márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!