Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? -szeretsz? . Többi lent

Figyelt kérdés
ha egy férfi azt válaszolja, hogy '-nem tudom' arra a kérdésre, hogy "-szeretsz?", akkor az mit jelenthet. Ok, ok tisztában vagyok vele, hogy mi az, hogy nem tudom...de mégis...miért nem tudja? miért nem tudja eldönteni, hogy igen vagy nem?:( egy kissé aggaszt ez a dolog..mert én akit nagyon szeretek, az egyik barátjának azt válaszolta, hogy nem tudja...de közben nekem meg folyton mondja, hogy így imád úgy imád...akkor hazugság az egész? nem is szeret igazából? vagy csak nem akarja vállalni? nem értem..de megőrjít ez az egész!:( Kérlek titeket, hogy ne durvuljatok, ha beszólni akarsz, akkor inkább le se írd. Előre is nagyon szépen köszönöm a kedves hozzászólók véleményét, tanácsát!:)
2011. márc. 15. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez azt jelenti, hogy nem szerelmes. Attól még szerethet.


Lehet, hogy tévedek.

2011. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valszeg szeret, ha még mindig veled van és mondja is.. de talán a szerelem a kérdőjeles..:)
2011. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat! hát...szerintem is nektek van igazatok..:S
2011. márc. 15. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet csak nem akarta az ismi orrára kötni az érzéseit. Mi közük lenne hozzá? Attól függ hogy kinek mondta?! Egy havernak vagy esetleg a legjobb barátjának? Nem mindegy.
2011. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem legjobb barátjának, ez csak egy ilyen "távoli" barát, haver. köszi a véleményt!:)
2011. márc. 16. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vok. Akkor sztem csak nem akarta elmondani neki. Tudjuk milyenek a fiúk....Nem kell egyszerre arra gondolni h nem szeret.Csak érzed magadon hogy hogyan viszonyul hozzád:)
2011. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!