Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt? Nem értek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt? Nem értek már semmit.

Figyelt kérdés
bocsi de egy kicsit hosszu lesz.szóval,megismertem egy pasit a neten.személyesen még sosem taliztunk,de mivel már hónapok óta ismerkedünk,így szinte mindent tudunk a másikról.ha akármelyikünknek baja volt mindíg ott volt a másik segítségnek mégha csak a távolból is.és szép lassan egymásba szerettünk.többször volt már olyan h elterveztük h talizunk,de mindíg közbejött valami.egy nagyon komoly ok.aztán ez az ok megszűnt így már elvileg semmi nincsen ami közénk állna.most hétvégére meg volt beszélve megint egy randi,amit az utolsó este lemondott,olyan indokkal amit el is hittem,de aztán...........azóta ki van kapcsolava a telefonja,amit írok neki arra nem válaszol.közösségi oldalon már volt fent egymásról képünk.amit ő azóta le is törölt.:Sés nem tudom az okát h ezt miért teszi,hogy kerül,nem válaszol az üzeneteimre.a legutolsó beszélgetésünk még úgy zajlott h nagyon szeret,és már alig várja h végre lásson és velem legyen,végre ennyi várakozás után.egy nagyon komoly akadálya volt eddig h nem taliztunk,de ezt a dolgot ő csak értem feladta mert szeret.erre tessék.ezt teszi.és én már nem értek semmit h mit miért tesz.nem tudom mit csináljak.kérlek segítsetek.nagyon szeretem.és tök érdekes h pár napja még tiszta izgatott volt h végre talizunk meg már alig várta ő is meg én is,most meg még a képeimet is leszedte a közösségi oldaláról,és kerül.de miért????????????????????nekem ez annyira fáj.
2011. márc. 15. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én szerintem vagy szégyell téged vagy nem tudja mit csináljon de közben szeret valamiért még nem akar veled találkozni nagyon bonyolult ez a dolog...
2011. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hinném h szégyell,mert szerintem nem vagyok csúnya meg igénytelen sem.és számtalanszor mondta már h nagyon szép vagyok és mennyire tetszem neki.meg ha szégyellne nem rakta volna ki a képeimet a közösségi oldalára sem.de akkor meg mért vette le őket pár nap múlva.de az az érdekes h nem csak az én képeimet törölte le hanem a saját képeit is.egy darabot sem hagyott fent,még profilképet sem.én már semmit sem értek.meg már több mint fél éve várunk egymásra,miattam feladta az élete olyan részét,amit nem adott volna fel ha én nem jövök a képbe.ezek után meg ezt csinálja?nem értem.és amikor feladta értem ezt a bizonyos részt az életéből akkor ő erre annyit mondott h most már tényleg nem szabad elveszítenünk egymást.
2011. márc. 15. 11:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Az,hogy szégyel az hülyeség mert akkor a képeket nem rakta volna ki.szerintem csak összezavarodott.
2011. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és van esély h észhez tér,és együtt leszünk?mi lenne a legjobb?ha keresem,vagy inkább ne is keressem hanem várjam meg még ő jelentkezik?ha szeret akkor fog jelentkezni?
2011. márc. 15. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetsz szerelmes olyan emberbe,akit soha nem láttál személyesen.Azt hiszem erre ő is rájött,kezdett terhes lenni neki ez az egész,és így próbál kilépni a helyzetből.Felejtsd el,és keress valaki mást,akit személyesen is ismersz.Ilyenkor a legtöbb lány azon gondolkozik,hogy mi van ha nincs internet,ellopták a mobilját,vagy afgánok kényszerítik teveszarlapátolásra és azért nem hív.NEM!Aki keresni akar,az megtalálja a módját.Aki szeretne veled beszélni/találkozni/fenntartani a kapcsolatot,az megteszi.Ő meg nem.Lássuk reálisan a dolgokat,bármilyen fájdalmas is néha.Megkapta az sms-eid,mégis rögtön kikapcsolta a telefonját,de nem válaszolt rájuk: ennél nyilvánvalóbb nem is lehetne.
2011. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jah igen,csak akkor egy nappal korábban mért mondta azt h mennyire szeret meg én vagyok az élete értelme???miért?nem lett volna egyszerűbb megmondani h ez már sok neki és hagyjuk a fenébe?mivel ő azt írta nekem h ő nem köcsög és azonnal közölni fogja ha nem kellek neki.
2011. márc. 16. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!