Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom most mi van? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Nem tudom most mi van? Vagy akar-e még valamit? Tanács kellene. :O

Figyelt kérdés

Sziasztok..Hát megint itt vagyok,már nem kevésszer írtam ide..

Kaptam jó tanácsokat,amiket köszönök szépen,megfogadtam:-)

Đe viszont most megint kellene valamilyen jó tanács...:S

Ugyanis van a "majdnem pasim" ..Akivel találkozgatunk és most együtt töltöttük a hétvégét..Nagyon jó volt télleg sokat beszélgettünk..Csak néha legfőképpen a volt párjáról volt szó az Ő első nagy szerelme..!! És még szereti,de a csaj nem akar tőle semmit!!!

Đe nekem azt mondta a srác el akarja felejteni,és veleem akar lenni..!! Csak tegnap egyik oldalon észre vettem h kiirt egy olyan dolgot ami nekem nagyon rosszul esett..Hogy milyen jó is egyedülállónak lenni..Nekem ez nem esett jól..!! Tudom hülyeség! Đe nekem nem..:(

Szóval kellene valami tanács..Hogy mit csináljak??..

Léccives segítsetek..


2011. márc. 15. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Várj még, ez a fiú nem akar még komolyabb új kapcsolatot, túlzottan kötődik az előző barátnőjéhez.
2011. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Norb66 ***** válasza:
Azért jó neki egyedülállónak lenni, mert így találkozhat veled :) Ha még kötődik hozzá, akkor nem is lesz egy ideig párkapcsolata. Az ember nem szeret ki senkiből azonnal szakítás után. Kell egy kis idő.
2011. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nehogy már felejtésre használjon téged.ebbe ne menj bele.semmiképpen sem.én a helyedben azt tenném h kerülném egy darabig.ne érezze azt h te bármikor ott vagy amikor kellesz neki.hát nem.kicsit tűnj el az életéből.akkor majd rá fog jönni h irántad érze e valamit,és kellesz e neki.
2011. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!