Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi tévő legyek? :$

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi tévő legyek? :$

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal 1,5 évig voltunk/ vagyunk együtt. 2 hete séta közben elmondta hogy van egy-két dolog ami őt zavarja, tudomásul vettem és én is elmondtam neki mindent. Rengeteg mindent megbocsátottam, és elnéztem neki, miután mindent elmondtam neki, hirtelen más fordulatot vett a beszélgetés. Elkezdte nekem ecsetelni: nem szeret szerelemmel, nem örül nekem mindig, pedig mindent megkap stb, stb... és előállt azzal hogy ő szünetet szeretne. Teljesen ledöbbentem mivel amíg el nem mondtam az én gondjaimat addig semmi jelét nem mutatta ennek... Mondtam hogy én nem szeretnék szünetet, nagyon szeretem, de ha tényleg ő nem szeret akkor mi értelme. Tehát szakítottam vele. Másnap felhívott hogy szeretne mindent megbeszélni, mert nem tudott mit reagálni előző nap:$. Kérdeztem tőle hogy mi a baja, vagy mi legyen? Azt mondta hogy számára tökéletes vagyok, nem is találhatna tökéletesebbet, és el nem tudja képzelni mi a baja. Attól fél hogy ha újra kezdjük a régi dolgai miatt megint eljutunk idáig... Azt tudni kell hogy a szex terén nem állunk jól mivel van egy probémája amit már fél éve kezelnek... és szerintem ez már kezd az agyára menni. Az elmúlt két hétben mindennap találkozunk, rengeteget beszélgetünk, néha úgy viselkedik mintha együtt lenénk( arról beszél hogy mi lesz a nyáron, mi lesz a közös jövönk) néha meg pont az ellenkezője. Én rettenetesen szeretem őt:$ és mindent megteszek hogy helyre jöjjenek a dolgok. Szerintetek rákérdezzek hogy mi a terve vagy hagyjam még folyni az eseményeket. Egy hete azt kérte tőlem hogy folytassuk még így egy kicsit. De akkor még távolságtartóbb volt. Az elmúlt 3-4 napban viszont megint úgy viselkedik mintha együtt lennénk:$


2011. márc. 15. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl sokat találkoztok!Nekem sem lenne jó ha minden nap együtt lennénk és még utána mittudom fb vagy msn vagy ilyesmin is beszélünk!Nincs értelme mert pl a kulázásról is beszámoltok 1másnak és kellene gondolom neki 1 kis szünet amit kért is azért mert nincs semmi szabad tere! Ezt gondolom mert én ugyan ilyen voltam annyi külömbséggel, hogy nálunk volt sex normálisan! Azóta újra összejöttünk és tényleg jóvolt ez a kis szünet!Próbáljátok ki kevesebb talival! F19
2011. márc. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sokkal kevesebbet találkozunk, (20 méterre lakunk egymástól, szemben egymással) hétköznap reggel 6-tól négyig dolgozik, ugyhogy hétköznap már max annyit találkozunk hogy lemegyünk fél órát sétálni, vagy nem találkozunk csak pár percre felhívjuk egymást, én nem zargatom avval hogy találkozzunk, magától jön, és megy. Szóval igyekszem hogy ne legyek "rátapadva".Én arra gondoltam, hogy a problémája miatt 2-3 hetente ha egyszer együtt vagyunk. És állítása szerint ő nagyon igényelné, de hát nem lehet.
2011. márc. 15. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!