Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza?

Figyelt kérdés

14/f vagyok, odavolt értem mindig szerettem nagyon és ő is engem, de aztán össze vesztünk vmi hülyeségen, de 'kibékültünk' de többé már nem voltunk együtt,

kapcsolata is volt de az véget is ért, és most már vagy 1hónapja szingli,de nemtudom ,hogy adjam tudtára hogy én újra kezdeném vele..személyesen nemigen találkozunk másik suliba jár,és más környéken lakik, szval csak msnen tudnék vele beszélni..msn-en rám ír néha-néha..de tényleg fogalmam sincs hogyan adjam tudtára :S..Tapasztaltabb fiúk és lányok is írjatok!


2011. márc. 14. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
gyerek és kapd be a f.a.s.zom és én beszélek vele ^^
2011. márc. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nagyon vagány vagy hogy beszóltál egy tanácsadó portálon komolyan nagyon vagány vagy :D valaki aki tud vmi légyszives :)
2011. márc. 14. 23:21
 3/10 anonim ***** válasza:
én komolyan gondoltam
2011. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el elé a suliba és utána kísérd haza és közben elmondhatod neki. :) Szurkolok, hajrá!
2011. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
remélem kocsival fuvarozzák XD
2011. márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hagyjuk. inkább ne is írj,majd ha valaki tud válaszolni a kérdésemre majd ír.
2011. márc. 14. 23:25
 7/10 A kérdező kommentje:
más környék más suli,semmiképpen nemtudom elkísérni..:S
2011. márc. 14. 23:27
 8/10 A kérdező kommentje:
a másik meg hogy haza a barátnőivel megy,azok meg mitnemondjak..:D elég k*csögök :D
2011. márc. 14. 23:29
 9/10 anonim ***** válasza:
na komolyan: irjad meg neki szépen hogy a barátnőid köcsögök, de én szeretlek
2011. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom, próbáld meg telón felhívni...
2011. márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!