Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogyan tovább azzal a lánnyal?

Figyelt kérdés

L/16 én/15

NA szóval 3 hónapja ismertem meg 3 hete beleszerettem

mindig kihív sétálunk beszélgetünk stb és már 5-6 ember kérdezi meg h járunk-e természetesen rávágjuk h nem!

de legbelül én azt mondanám h igen de nem lehet :(

mikor bulizunk akkor mindig engem keres velem akar lenni de nem tudom mit is érez...:(azt mondják h nyomuljak rá de az nekem nem megy persze részegen könnyen megy akkor minden oké talán mert részeg ember mindig igazat mond :)

tudom hogy kedvel mert mindig szakad a röhögéstől mikor műsorozok..:) és mindig kihív, gondolom velem akar lenni

de közben mást szeret beszéltem vele és azt mondja hogy hiányzik neki nagyon az a másik fiú de neki van barátnője

ismerem őt is 2 hónapja tudtam meg hogy a távoli rokonom :S és április 1-én lesz a születésnapja nagy buli lesz azon gondolkozok hogy akkor majd lesz valami de tényleg tanácstalan vagyok,és nem akarok csak a barátja lenni mert mindig ott van az az érzés ami ellen nem tehetek semmit:S most nem tudom mit tegyek várjak nyomuljak vagy mit csináljak???


2011. márc. 14. 22:44
 1/7 A kérdező kommentje:
félreértés ne eséék mert a az a rokonom akit szeret és a csajnak lessz április elsején szülinapja de szeretem mert nagyon bolond és aranyos :)
2011. márc. 14. 22:49
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki őszintén mit érzel. A lányok ezt szeretik, én tudom:) Bár, attól függ milyen lányról van szó, mer van lány aki a flörtölős dumákat szereti.
2011. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jó de szerintem nemet mondana!

próbálok kicsit közelebb férkőzni a szívéhez de nem könnyű amíg mást is szeret :(

nagyon szeret hülyülni mindig jól elvagyunk majdnem minden nap kihív tehát mit tegyek hogy engem jobban kedveljen mint azt a másik csávót?

félős vagyok az a baj... de csak azért mert nagy az esély rá hogy ezt mondja:nem mert én mást szeretek...

ezen kellene változtatni de szerintem nem lehet és nem akarom hagyni az egészet mert reménykedek..:D

segítsetek légyszii nem bírom már ezt az érzést!!!!!!

2011. márc. 14. 23:16
 4/7 anonim ***** válasza:
ha távoli rokonod a csaj azért van veled h találkozhasson a sráccal ha összeszoktatok ritkán futni ezt sajnos magamról tudom :S:S de ne add fől! 15/L
2011. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem adom fel de kellenének tanácsok:S
2011. márc. 16. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyomulj rá mert egy fiu lány barátság sosem jó dolog!Szal nem veszíthetsz semmit!Szerintem bejöhetsz a csajnál , ha meg nem akkor egy kis puhítással összeszedheted mert ugyebár baráti barátjának tarthat téged!

Uh a másik amiben Én a helyedben nem hinnék az az hogy :"a részeg ember mindig igazat mond".Ezt inkább hagyjuk mert aki hazudik az ugyanúgy részegen is hazudik!Én is hazudtam már szerelmet részegen nőnek pedig nem is éreztem őiránta semmit!

1szabály:Férfi és nő közt nincs barátság!

2szabály:Soha ne bízz meg senkiben!

3szabály:A szavak nem számítanak ,csak a tettek!

2011. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönönöm megy a zöld!:D
2011. márc. 16. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!