Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejtes áru vagyok? = (

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Lefeküdtem már 4 fiúval(akikkel jártam), de egyik sem tudott eljuttatni a csúcsra. A mostani barátommal is ez a helyzet, nagyon elvagyok keseredve, hogy mit is csináljak? Nyilván bennem van a hiba, nem bennük. :( Lányok, mondjátok, hogy nem vagyok egyedül ezzel!!!!!!:'( És fiúúúk, nektek milyen érzés látni a barátnőtök kielégületlen arcát???? :S
2011. márc. 14. 22:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Szakítsak ezzel a fiúval pusztán a szex miatt? Mert amúgy minden más jó vele. :/
2011. márc. 14. 22:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondanom, hogy vannak olyan nők, akik nem képesek eljutni a csúcsra valami miatt. Lehet viszont, hogy még éretlen vagy a szexre. Lélekben már lehet, hogy felkészült vagy, de a tested másként van vele. Nyugi! Velem is így volt. 3 éve élet nemi élete és az első 2 évben én sem mentem el soha! Most már igen, úgyhogy semmi pánik! :) Sok szerencsét neked! :)
2011. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Selejtes áru vagyok?"

Ez egy kicsit erős....

És ha magadnak csinálod???

Akkor sincs semmi eredmény?

2011. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy próbálkozzatok pettinggel és akkor hátha sikerül
2011. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy is vagy selejtes áru,ezt felejtsd el.Nagyon sokan vannak így rajtad kívül.A lányoknak az orgazmushoz érzelem is kell, míg a fiúknak elég csak maga a látvány is, kicsit gondolj bele, hogy téged mi izgat fel igazán és ne fél kérni a fiútól, irányítsd, hogy mit csináljon ami neked is jó.És minden alkalommal úgy állj hozzá, hogy na most biztosan sikerülni fog, mert ez nagyrészben fejben dől el.Ha nem sikerül elsőre legközelebb akkor se keseredj el, fiatal vagy még.Amúgy csak úgy mellékesen énis ebben a cipőben voltam egy ideje és egy orális szex alakmával sikerült eljutnom a csúcsra.Ez rengeteget segít.Egyébként a szex orgazmus néklül is élvezetes lehet.Az a lényeg, hogy gondolj közben olyan dolgokra amik felizgatnak téged.A petting tartson sokáig és kicsit húzd a fiú agyát is ezek mind mind segítenek benne.És ne add fel, sikerülni fog ez biztos!!!
2011. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne idegeskdj nem vagy egyedul. Nagyon sok no nem tud kielegulni sima szexel.
2011. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pöttöm.panna ***** válasza:
probáljatok játékokat kitalálni ne rögtön dugjatok! elősször szépen lassan fedezétek föl egymást és lassacskán mikor már kellőképpen fölizgultál na akkor ;) sok sikert
2011. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Te még egy hangolatlan hangszer vagy. A fiúval közösen kell megtalálnotok a tiszta hangokat. Meg kell ismernetek a tested, az erogén zónáid. Petting és sok előjáték.

Kérdés hogy mennyire tapasztalt és önzetlen a fiú. Mennyire felfedező típus. Beszéljetek róla. Adj visszajelzést a fiúnak mikor jó és mikor semleges - vagy kellemetlen az érintése simogatása. Ne keseredj el.

2011. márc. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A csucs nem egy olyan dolog, ami törvényszerüen jön, mint a F-nál egy kis dörzsöléstöl. Tanulás ás gyakorlás (magadtol is),majd jön!!!!
2011. márc. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!