Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az ex pasimmal szakítás után is sokat vagyunk(voltunk)együtt leginkább szex miatt.De valami megváltozott.Nemtudom mi történt vele,de nemakar már velem találkozni se.De nemcsak velem nem hanem azt mondta senkit nem tűr meg maga mellett.Pedig tudja hogy nagyon szeretem még mindig.Mondtam neki beszéljük meg mert úgyérzem nagy baj van.De azt mondta nemakar beszélni senkivel.Tudom hogy szex téren megadtam neki amit akart de mostanába már láttam rajta hogy nemolyan szex alatt és után mint régebben.Azt is mondta nincs senkije.Hát nemtudom mi lehet a baj.Adjatok tanácsot légyszi mert nagyon szeretem és nagyon fáj így látnom!
2011. márc. 14. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen végleg megunt téged minden téren...

hagyd.. eleve nem is értem hol volt a büszkeséged,amikor belementél abba,hogy szakítás után szex...

NEM SZABAD! nagyon-nagyon kevés az esélye,hogy ezzel vissza tudnád szerezni...

Sajnálom..

2011. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van hogy megunt.De mikor nm kerestem jó pár napig ő keresett.Pl nőnapkor reggel ő ébresztett hogy boldog nőnapot kívánjon.Aztán meg ma is msneztünk és kérdezgetett hogy hétvégén hol voltam kivel stb.Szal nemértem akkor.
2011. márc. 14. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!