Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az exem?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy van az exem. Én azt hittem, hogy már sikerült elfelejtenem de a múltkori buli betett nekem. :S

Szóval szombat este elmentem bulizni és az exem is ott volt. Amikor bent a szórakozóhelyen táncoltam a bnőimmel, odajött ő is hozzánk táncolni a haverjaival. Már ez nem tetszett. El is mentünk onnan, de utána megint hozzánk keveredett, akkor amikor egy másik srác táncolni akart velem, és ezt az exem meglátta. Féltékennyé is tettem vele. De ott volt az egyik volt bnőm is, akivel most békülnénk. Persze azt az exem tudja és azt is tudja, hogy milyen fontos nekem az, hogy kibéküljek a lánnyal és megint nagyon jó bnők legyünk. Így hát elkezdte fűzni a csajt. De a lány erre meg odajött mellém faképnél hagyva az exem. Na persze az exem tovább féltékenykedett míg nem mentünk haza a buliból. Persze a bnőim is látták, hogy mennyire féltékeny volt az exem, szóval nem képzeltem... :S és a baj, hogy ez megütött mert ezek szerint még érdeklem :SS és most őrlődöm mert rájöttem, hogy még nem szerettem ki belőle :SS és el akarom őt felejteni. :( De nem tudom hogyan. :( Lécci segítsetek. :(


2011. márc. 14. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
most mivan? ezt a szöveget képtelenség megérteni. most te fiú vagy vagy lány?????
2011. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2011. márc. 14. 18:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha el akarod felejteni, a legjobb és egyben leggyorsabb mód, hogy keresel valaki mást ! Exbaráttal meg nem kell törődni
2011. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát végülis lehetne mást keresni, csak az számomra olyan mintha kihasználnám a másikat, hogy felejthessek. :S

Bár sok pasi azt csinálja a csajokkal. :S (tisztelet a kivételnek)

2011. márc. 14. 18:59
 5/12 anonim válasza:
A szövegkörnyezetből ítélve,persze nem biztos ez csak egy jó tipp, hogy ő szakított veled nem fordítva.Az előzményeket nem tudom mi miatt szakítottatok?Az sem biztos hogy szereted még őt csak tetszett hogy valaki érdeklődik irántad.
2011. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mondhatni trófeaként használt. Mert persze csak bulikba bírt volna velem találkozni. De mások is mondták, hogy csak arra kellettem neki, hogy legyen valakije. Na ezeket szóba hoztam neki, amikor feljött msn-re, azután, hogy pár napja nem adott semmi életjelet magáról pedig írtam neki sms-t is stb.

Na szóval szóba hoztam neki, hogy lécci azért ennyire ne hanyagoljon már meg, hogy fura, hogy csak buliba akar velem találkozni. Persze ő rögtön tagadta. Hozzáteszem, haverokkal persze akármikor bírt találkozni, csak velem nem...

A vége az lett, hogy ő szakított velem.

2011. márc. 14. 19:07
 7/12 anonim válasza:

és most őrlődöm mert rájöttem, hogy még nem szerettem ki belőle... ebből gondoltam :D

Akkor nem érdemel meg téged!

Bevallom őszintén nekem is volt ilyen hogy a barátnőmmel így viselkedtem és nekem is ugyan ez volt hogy haverok mindig ő soha,és azon az alapon hogy legyen valakim így jöttem vele össze.Higgyél nekem akkor vagy sexre ment vagy unatkozott... sajnálom próbáld elfelejteni!! jó kis csajos bulik stb... megszoktátok oldani ti nők mindig feltaláljátok magatokat! :D

2011. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát köszi a választ. :) :D

Bár most segíteni fog a felejtésben, hogy egy darabig nem bulizom. Ott meg végképp nem. :)

Most meg, hogy jön a jó idő, ki lehet mozdulni még többet. :)

2011. márc. 14. 19:21
 9/12 anonim válasza:
Pesti vagy?? akkor a legkönnyebb :)
2011. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem :/ kisvárosban lakom és hát jah ott könnyebb :D de itt :/
2011. márc. 14. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!