Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszem azt diktálja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszem azt diktálja, hogy szakítsak, de tudom, hogy nem élném túl. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, a párom eltávolodik folyamatosan :( Mostanában már inkább a barátaival van, mintha nem lenne rám kíváncsi csak nagyon ritkán. Gyakran veszekszünk mostanában. Az lenne a legjobb ha nem szeretném és útjára bocsájthatnám de nem így van. Szabályos fizikai fájdalmat érzek ha arra gondolok, hogy elvesztem. Teljes egészében rosszul vagyok, belebetegedek, nem tudok koncentrálni semmire ha tudom, hogy nincsen. Nem tudom mit tegyek, már nincs kedvem élni sem.

Reggeltől estig rossz kedvem van minden rohad nap, már az sem érdekel amiért eddig odáig voltam.

Mit tegyek? :'(


2011. márc. 14. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Simán tudnék tanácsot adni de én is ebben a cipőben járok mint te és tudom mit érzel és nem kellemes.. :/

azért kitartás és beszéld meg vele mondd el neki ezt amit ide leírtál!

2011. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
így én is voltam még 19 évesen az első barátommal... pont úgy éreztem magam, ahogy azt leírtad! utána rákényszerítettem magam, hogy csináljak magamnak programokat, pedig először még nagyon nem volt hozzá kedvem: eljártam futni, barátnőzni stb.(persze akkor már érdekelte, hogy mi van velem, amikor én nem kerestem), na és az lett a vége, hogy megismerkedtem egy fiúval, akivel végül nem jöttek össze a dolgok, de ez adott végleg erőt, hogy otthagyjam és ne menjek vissza hozzá.
2011. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Eltávolodott tőled és azóta kapaszkodsz belé ennyire, vagy előtte is ilyen "élni sincs kedvem ha te nem vagy" hozzáállásod volt? Mert ha az utóbbi, akkor ezért távolodott el tőled.

Túl kevés infó ez így, de az biztos, hogy akár kimutatod, akár nem, érzi hogy kapaszkodsz belé, és azt egy férfi sem szereti.

2011. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

hát nem tudok tanácsot adni,de az lesz a legjobb ha szakítasz vele,hiszen nem is szeret már téged!

De túl fogod élni a szakítást! Én is túléltem már,jobb volt minthogy szenvednék meg tűrnek!

2011. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fájna, ha elvesztenéd miért nem próbáljátok meg megoldani? Tudod kommunikáció. Egyszer üljetek le és beszéljétek meg, hogy neked ez nagyon rosszul esik és hogyan tudnátok megoldani. Ha ez nem vezet sehova, na majd akkor gondolkozz el a szakításon, de ne add fel ilyen könnyen a dolgokat és addig ne hallgass az úgymond "racionális" eszedre se.

Beszéljétek meg. Tudod, néma gyereknek anyja sem érti a szavát...

2011. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

oylan mintha ő lenne életem értelme

igen, néha eléggé ragaszkodtam hozzá de beláttam hogy több levegőre van szüksége és megkapta

nem huztam a számat

én alkalmazkodtam hozzá mert nekem könnyebb volt

csak most meg kevesebbet keres, kevesebbet találkozunk mert neki programjai vannak, kényelmes

és akkor ha szóba hozom jól leolt hogy minek oltogatom

2011. márc. 14. 18:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nagyon fáj,és dac is van benned.De egy életet nem lehet így leélni.Tehát csinálj programokat és ha fogcsikorgatva is,de csináld végig nélküle.
2011. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Engedd szabadjára egy kicsit!! Addig mindkettőtökben, benned is, rendeződnek a gondolatok. Ez jól is, rosszabbul is elsülhet, de idővel tisztább lesz a kép, meglátod.
2011. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem először is nem jó az, hogy ő vagy bárki más, azaz egy ember az életed értelme. Ezen kellene változtatnod.

"már az sem érdekel amiért eddig odáig voltam"

Legyél újra odáig azért, amiért korábban odavoltál. Sőt. Csinálj saját programokat, jó sokat. Aztán meséld el milyen jól szórakoztál a barátnőiddel, milyen jó könyvet olvastál stb....

Pasik... Állandóan fenn kell tartani az érdeklődésüket, a vadászösztönüket.


(Ne gondold, hogy én biztos nem éltem át ezt, azért beszélek ilyen könnyen. Épp átélek valami nagyon hasonlót :( )

2011. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

csak az a baj hogy nagyon nehéz most másra figyelnem, meg örülnöm ha ezen kattog az agyam

sajnos pont egy mélyponton vagyok nélküle is lelkileg és nem segít hanem rátesz így egy lapáttal is

2011. márc. 14. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!