Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki után évekig majd megőrülsz, és akkor sem csillapodik a vágy amikor hetekig nem látod? Pedig nem volt köztetek semmi, csak flört?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 17:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Igen. Létezik
2011. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Veled is megesett?
2011. márc. 14. 17:20
 3/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy létezik és most nem a 13-14( vagy talán még a még fiatalabb korosztály) plátói szerelmére kell gondolni, hanem felnőtt korban...csak az a lényeg, hogy mindkét fél részéről fennálljon ez az állapot..mert egyoldalúan megette a fene...és persze legyen reális esély a jövőben a találkozásra, összeköltözésre, eljegyzésre, házasságra.

De ez általában akkor fordul elő ha valamilyen akadály miatt X ideig "kényszerpályán" vannak a felek különféle életkörülmények miatt.


Egyébként tudom miről beszélsz és elég megmagyarázhatatlan

2011. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igen létezik. javítok annyival, hogy ha hónapokig nem látod akkor is ugyanúgy vágysz utána.
2011. márc. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nálad mióta tart? 1-2év vagy régebb óta?

tartjátok is valamilyen módon a kapcsolatot vagy abszolút nem kommunikáltok hetekig/ hónapokig és ennek ellenére is rajta "kattogsz"?

2011. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nálam sajnos 4-5 éve tart. Már egy éve nem tartjuk a kapcsolatot,addig párszor beszéltünk telefonon,esetleg személyesen,és a sulitól hazahozott egyszer kétszer.Tudom hogy akart engem,mert láttam abból ahogy rámnéz,csak ő is családos és én is.Ha nagy ritkán összefutunk az iskolánál,inkább rá se nézek.Próbálom őt elfeledni,de nem megy!Mit tegyek? Ez már elég hosszú idő!
2011. márc. 15. 07:50
 7/12 anonim válasza:

ILYEN NINCSEN! TE NEM VAGY NORMÁLIS !


L/21

2011. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mert te az vagy mi?
2011. ápr. 19. 14:53
 9/12 anonim ***** válasza:
igen,létezik ilyen...de miért nem próbálod meg mással elfelejteni?szerintem könnyebb megoldás,nálam bevált...
2011. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mindent megpróbáltam már de nem megy.Van amikor már majdnem sikerül,és akkor jön egy álom róla,vagy összefutunk,és akkor kezdődik minden előről!
2011. ápr. 19. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!