Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek?! Nem tudok felejteni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! Nem tudok felejteni.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan 4 éve nem tudok mit kezdeni magammal.. Beleszerettem egy srácba, akivel nagyon jól elbeszélgettem, elhülyéskedtem, meg ilyesmi.. Még az elején próbáltam lépni, kezdeményezni, de nem olyan feltűnően, szóval nem mondtam a szemébe, hogy igen, szeretlek. Közben kiderült, hogy van barátnője(talán próbálkozásaim alatt jött össze vele), de én nem tudom elfelejteni... Nagyon nehéz. Minden nap találkozom vele szinte, és ugyanolyan jó barátok vagyunk, mint eddig. Sőt, mostanában talán még jobbak is..

Akárhányszor meglátom, megremegek, mikor hozzámszól elpirulok, és elkezdek dadogni, akaratlanul, és közben tudom, hogy nem lehet semmi, hiába minden. Mikor rágondolok tiszta depressziós leszek, és teljesen hülye gondolatok jutnak az eszembe.

Már sokszor úgy érzem, nem bírom tovább. Kezdek megőrülni. Mit tegyek? Nem akarok neki sem rosszat, nem szeretném, hogy szakítson a barátnőjével.

Viszont én meg nem tudok mást szeretni. Próbáltam. Nem ment. Van egy srác, nagyon kedves, imádnivaló, de egyszerűen nem érzem azt, hogy tudnám szeretni, és ez annyira rossz. :-(

Könyörgöm valaki mondjon valamit, mert beleőrülök!


ELőre is köszönöm a válaszokat! 21/L


2011. márc. 14. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Felejtésre ajánlom Jack Daniel barátunkat

[link]


Drága a tanulópénz, de legalább megtanultad, hogy ha érzel valamit, azt ki kell mondani.

2011. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon nehéz helyzetben vagy.

Attól tartok, ha ilyen jól ismeritek egymást, régóta sok időt töltötök együtt, akkor ez biztosan egy viszonzatlan érzelem, függetlenül attól, hogy jár-e mással, vagy nem.

A viszonzatlan szerelmeknek pedig semmi értelmük nincs.

Azok, nem olyanok mint a viszonzottak, talán nem is valódi szerelmek. Azt hiszem, a viszonzatlan szerelem a belső diszharmóniánk kivetítése. az önpusztítás egy tökéletes formája. az önsanyargatás mesterkurzusa.

Hogy szerethetsz valakit, aki Téged nem szeret??

Most azt hiszed, hogy ő a minden. De szerintem nem az. ez részedről sem lehet igazán mély. az önkínzásod azonban szívből jön, az biztos...

Menj társaságba, ismerkedj! Fiukkal elsősorban. Flörtölj, éld meg azt, hogy te is tetszel valakinek. Valakinek, aki nőként néz Rád.

ne add fel. ebből ki lehet jönni, csak akarni kell.

a sráccal meg ne haverkodj túl sokat. inkább másokkal.

ha találsz valakit, akinek tetszel, sikerülni fog, hogy elfelejtsd!

2011. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egyébként még elmondhatod neki azt, hogy szereted.

lehet, hogy ezzel is tudnál a lelkeden könnyíteni.

talán a legrosszabb az ebben, hogy magadba kell fojtanod.

ez nem helyes.

nyílj meg előtte!

Bátorodj fel!

mondj el mindent úgy, ahogyan van.

mint ahogy nekünk is tetted.

2011. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De már annyiszor mentem oda úgy hozzá, hogy akkor most elmondom neki. De nem megy... Meg sem birok szólalni olyankor, és mindig elterelődik a téma.

És ha ez után utálni fog? Ezt sem szeretném :-(

2011. márc. 14. 16:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a gyors választ!
2011. márc. 14. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog útálni!Mond el neki,hogy milyen régóta így érzel! Ne félj,mert csak múlnak a napok,a lelkednek egyre rosszabb lesz így,főleg,hogy szenvedsz. Sosem tudhatod,hogyan fog reagálni,még az is meglehet,hogy ráébred arra,hogy egész végig ott volt az orra előtt az igazi!

Ha netán elutasítás én,akkor se bánkódj,lépj tovább,és gondold azt,hogy te megpróbáltad,tiszta a lelkiismereted,és ezáltal megszabadultál egy nyomasztó "lelki" tehertől.

Fel a fejjel,és ne szomorkodj!

2011. márc. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Muszáj elmondanod neki!!! Szerintem egyértelmű, hogy nincs más lehetőség, vállalnod kell amit érzel, nem is miatta, hanem magad miatt. Szerintem nem kéne hagyni hogy ez a dolog tovább egyensúlyozzon a kés élén, inkább essen le valamerre, lehet hogy a rossz irányba, de legalább legyen valami, mert a leírtak alapján ez a lehető legelviselhetetlenebb.
2011. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi! csak attól félek, hogy utána beszélni sem fog velem :( ezt pedig nem szeretném!
2011. máj. 7. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!