Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen hogy tegyem túl magam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogy tegyem túl magam? Nagyon fontos.!

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egy fiút,de keveset találkozunk,havonta 1x,de azt is csak azért,mert egy discoba járunk. Különösebben nem beszélünk,nemis ír rám,semmi. De én tényleg nagyon szeretem,smároltunk is,és azóta is halott állapotban vagyok,nehezen alszok,egész nap csak rá gondolok,ha mással vagyok,barátokkal,akárkivel,akkor is. Mit tegyek? Tudom az idő minden sebet begyógyít,de ez most nem segít.

16L


2011. márc. 14. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos hogy túl kell magad rajta tenni?

Lehet hogy lenne esélyed nála, csak nem tudja, hogy szereted. Miért nem próbálod meghódítani?? És itt most nem azt mondom, hogy hajts rá, és ajánld be magad! De valahogy kezdeményezhetnél. Barátkozz vele!

nem egy smárolással kell kezdeni a kapcsolatot. ha odaadod magad azelőtt hogy beléd szeretne, nem fog kedvelni.

ha viszont tudod, hogy biztosan nem kellesz neki, akkor nem szabad szomorkodnod sem miatta. mert akinek Te nem kellesz, az nem érdemli meg, hogy szeresd. tudatosítsd ezt magadban!! Ha kitartóan törekedsz erre, pár hét alatt elfelejted majd.

Ha más fiúkkal ismerkedsz, az sokat segíthet a felejtésben! és persze ha lányok társaságát is keresed.

De fontos, hogy tudd, ha egy férfi érdeklődését fel akarod kelteni valaha, nem szabad hogy hagyd magad megcsókolni egészen addig, amíg beléd nem szeret!!

Komolyan!

2011. márc. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem tetszek neki,nekem mégis ezt mondta amikor rákérdeztem. Mások is hajtanak rá ahogy észrevettem,sok csajjal megy bulizni,stb...
2011. márc. 14. 16:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Írj akkor te rá :)

Végülis nem szentírás,hogy a fiú kezdeményezzen...főleg egy smárolás után. Egy próbát meg ér,szerintem.

Kérdezd meg tőle,hogy hogy van...stb,meg ami éppen érdekel téged. Írogassatok egy ideig,aztán ha látod,hogy jól megy a "dolog" az 1xes találkozáson kívül kettesben is lemehettek valahová.


Én a helyedben megpróbálnám,nem veszíthetsz semmit.

Ha meg nem jön össze,akkor kell magadat túl tenni rajta.

Remélem segítettem valamit :)

2011. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig 2x voltam nála,és a múltkor is ő hívott át,kérdezgette mikor megyek megint bulizni,meg mit csinálok este,stb...de nem most,hanem akkor. És ő kezdte a smárt. Azóta nem beszéltünk,1x ráírtam hogy mikor megy bulizni,nem válaszolt.
2011. márc. 14. 17:12
 5/7 anonim válasza:
szerintem oldjátok meg valahogy hogy ne csak discoban találkozzatok. nem a legmegfelelöbb hely a randizáshoz, sőt az inkább kavaráshoz kell, még beszélgetni sem tudtok rendesen. márpedig csak akkor derül ki hogy illetek e egymáshoz vagy hogy egyáltalán lehet-e komolyabb a dolog ha beszélgettek, megismeritek egymást, egyből a smárolással kezdeni nem tul szerencsés föleg hogy lány vagy. irj rá vhol és kérdezd meg hogy nincs-e kedve beülni vhova, ketten, nem nagy szám a "kezdő lökés" már ugy is meg volt.
2011. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem a discoban smároltunk,hanem nála. :D

Ő hívott át 2x is,és ott.

2011. márc. 14. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:

komolytalan fiú.

jobbat érdemelsz.

csélcsap

2011. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!