Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam, hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy komolyan gondolja-e? 17L

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy kb. 2 hónapja egy szülinapi buliban megismertem egy helyes fiút. Már ott este kavartunk és tök jól elvoltam vele , úgy váltunk el h majd besz. facebookon. A srác meg az én haverjaim is azon lovagoltak , hogy ebből úgyis lesz valami...én meg mindenkinek bedumáltam , hogy mennyire nem érdekel a srác ... hát ez nem volt igaz :p nagyon is foglalkoztatott a dolog . Aztán másnap este dumáltam vele , de nem igazán mutatott érdeklősét , úgy beszéltünk , mintha csak haverok lettünk volna , én meg ráhagytam a dolgot mondván majd kialakul .Kb utána minden héten egyszer beszéltem vele , de ott sem volt semmi lényeges . Én lány létemre azon az állásponton vagyok , hogy a fiúk dolga , hogy kezdeményezzenek randit például , de ennél a srácnál én is utalgattam , de semmi eredmény . Teljesen lemondtam róla , hogy ebből lehet bármi is . Közben neki is lett valami csaja , meg én is voltam mással ... szal így ez abbamaradt , meg az is baj , hogy nem pont egy társaságban mozgunk ,ritkán találkozunk ... alig láttam utána.

Most kb két hete pont mikor tök szar passzban voltam rám írt és egyértelműen jelezte h neki nagyon bejövök és szívesen találkozna velem ha véget ér a büntetése . Nagyon megörültem neki igazából még én is meglepődtem magamon , hogy ennyire örülök neki... 3 órát beszéltünk és nagyon jó volt . Viszont akárhogy örültem neki ott motoszkált bennem , hogy csak szórakozik , mert eléggé csélcsap típus , nagyon tud bókolni és azokkal is így vagyok , hogy nem igazán hiszem el neki a dolgokat .

Most meg egy hete felém sem néz , de azért ha Komentelek vagy írok neki tarja , hogy ő mennyire imád :S nem tudok eligazodni rajt és félek ha meg én írnék rá akkor elmenne a kedve , vagy nyomulósnak tartana (tapasztalat) Az is érdekes , hogy ha én írok rá teljesen más stílusban beszélgetünk , akk nem bókol annyit vagy egyáltalán , ha meg ő ír akkor meg nagyon kedves , fogalmam sincs , miért csinálja ezt :S sokat segítenétek ha válaszolnátok ...


2011. márc. 14. 16:14
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi , hogy hosszú :S
2011. márc. 14. 16:15
 2/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle
2011. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a válaszom egyszerű: felejtős a srác.

kis tetű. vagy nagy. ez már részletkérdés.

semmi jó nem jöhet ki ebből.

igazi húzd meg ereszd meg játékba kerültél.

szállj ki.

2011. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!