Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután összeköltöztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután összeköltöztetek ennyire ellaposodott minden ami szép volt?

Figyelt kérdés

3éve lakunk együtt,sose örül már semminek mint mint régen,nem szeret eljárni sehova,nem érzem magamat már boldognak vele,be is hízott szegény ennyi idő alatt.úgy érzem boldogabb lennék ha nem lenék vele

22/f,25/n


2009. febr. 21. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele hogy már nem vagy boldog. és ha nem változik semmi, akkor válaszd a másik utat.


sok szerencsét

2009. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. febr. 21. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Tavaly év elején odaköltözött hozzánk a párom (szüleimmel laktunk), pár hónapja külön élünk. Szerintem nem ettől van, hogy ellaposodna a kapcsolat, hanem azért, mert mikor még anno összejöttünk, egyikünk sem dolgozott, hanem tanult, és így baromi sok időt voltunk együtt, annyira jó volt. Ma meg eltérő időbeosztásban dolgozunk, alig találkozunk, akkor is már hulla fáradt vagyok. Arról nem is beszélve, a hétvégén együtt lehetnék, az talán változtatna valamit, de ő szombat délelőtt is dolgozik, aztán meg a barátaival van... szóval 1 napom a vasárnapom marad vele, ez pedig nagyon kevés... Míg nem laktunk együtt, állandóan elmentünk valahova, most meg örülök, hogy 1-2 hónapban egyszer eljutunk valahova...

De ha szeretitek egymást, akkor mentsd meg a kapcsolatod!!! Minket is a szerelem tart össze, néha túl nagy őszinteségembe beismerem, talán nem a legjobb választás... de én mégis őt akarok. Ennek ellenére is úgy gondolom, nála jobbat nem találok.

2009. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem nem az összeköltözés miatt laposodott el a kapcsolatotok, hanem mert elmúlt a szerelem. Ilyenkor egy párnak el kell döntenie, hogy megállapodnak egymás mellett, vagy új szerelmet keresnek. Persze a szakítás nagyon nehéz, mert ragaszkodtok egymáshoz. De ha együttmaradtok kell keresnetek új dolgokat a kapcsolatotokban, ami mindketőtöket boldoggá tesz. De az már nem lesz olyan mint régen.
2009. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Összeköltözés után egy évig birtuk együtt pedig ő volt életem nagy szerelme.Csak teljesen kinyírt idegileg,jobban is jártam hogy időben vége lett.A szerelem elmúlt a hibák előjöttek és viszlát.azéert egy darabig szar volt de elmúlt.Ha most nem megy később sem fog.
2009. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!