Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szerelmes vagy egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagy egy lányba, de ő azt mondja, csak barátok lehettek, mit tennél?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
leépítenem az addigi kapcsolatunkat, kb. a nullára. aztán meg baromira megbánnám a dolgot...
2011. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Felakasztanám az első fára
2011. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A barátja lennék és megpróbálnám elfelejteni, hogy valaha is tetszett, és a tudatalattim reménykedne, hogy majd egyszer, valamikor hátha...

Éppen benne vagyok egy ilyenben...

16/f

2011. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak mert én ilyenkor otthagynám. Már úgy értve, hogy soha többet nem akarnám látni. Szemétség volna tőlem visszautasítani a barátságot, ha ő csak ezt akarja?
2011. márc. 13. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen helyzet, nem is túl rég. Azt mondtam neki, hogy maradhatunk barátok, de így sehogy nem tudtam volna elfelejteni, úgyhogy persze megszakítottam vele minden kapcsolatot. Már sikerült kivernem a fejemből és a szívemből is. :))
2011. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megmondanám, hogy bocsi de én nem barátkozni akarok veled, van elég barátom...és otthagynám. Ahogy szoktam. Persze, ha még van esélye hogy találkozunk a mindennapi életben, azért köszönök neki és hozzászólok de tartom a távolságot. Aztán többször a lány mégis belemegy a kapcsolatba pár hét múlva...ki érti ezt? :S :)
2011. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megszakítanék vele minden kapcsolatot és többet nem keresném. A legyünk barátok egy béna kifogás, mert nem merik megmondani, hogy nem akarnak semmit. Minek kínozzam magam? Keresek valakit, akinek kellek. Ha egyszer eldöntöttek, hogy csak barátok lehetünk, akkor nem fogja meggondolni magát, akármennyire is töröm magam.
2011. márc. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!