Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mennyire fontos számotokra a pasi öltözködése?

Figyelt kérdés
Nemrég bulizni voltam pár sráccal és két lánnyal. A srácok csupa márkás cuccot hordanak, én viszont egy átlagos de szerintem igényes öltözködésű srác vagyok. Mint pasi rám nem is néztek, viszont a többiekre igen. Ez is oka lehet ennek a dolognak?
2011. márc. 13. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
sajnos igen...:( F14
2011. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem fontos. De nem a márka miatt, az lényegtelen. Például nem szeretem, ha a férfin ékszer van. És inkább legyen "konzervatív" öltözködése, értem ezalatt, hogy normális nadrág, pullóver és ing. Nem izompóló, szakadt "trendi" nadrág és társai :)
2011. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

levezet röviden! régen a nőknek az erő számított a férfiban, mert egy erős férfi el tudta ejteni a vadat, volt mit enni a barlangba. a nő tudta, hogy biztonságban lehet a férfi mellett és a gyerekei is.

manapság az erő-t felváltotta a pénz!

ha márkás ruhákban vagy, nagyon igényesen jelensz meg, többségében az a jólét jele. akkor a nő látja, hogy van pénz, biztonságban fogja érezni magát, mert manapság szinte mindent meg lehet pénzért venni. ez egy ösztönös dolog, kár rajta töprengni.

2011. márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Örülj neki, hogy feváltotta a pénz!! Képzeld el, ha manapság azt néznék a csajok, hogy el tudsz-e ejteni egy szarvast az erdőben...
2011. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Előző vagyok.



Manapság olyan a pénz, mint anno az "erő". Meg kell küzdened, hogy legyen.

2011. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
igen, jó felvetés! két esetben lehet valaki gazdag: vagy megörökölte vagy pedig talpraesett, a jég hátán is megél típus. az utóbbi mellett szintén biztonságban lehet egy nő.
2011. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
A lányoknak 2 dolog számít: a külső és a pénz. Tehát drága cuccokban jóval több esélyed van.
2011. márc. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
hát nekem tuti nem azért fog bejönni valaki,mert márkás cuccokban jár.sőt,rühellem a divatmajmokat..szerintem ha igényes és nem szakadt cuccokban lófrálsz,ugyanolyan esélyekkel indulsz.sőt..néha a kevesebb több :) 20/l
2011. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem fontos. De szeretek a barátomnak ruhát venni:D
2011. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ti komolyan elhiszitek hogy a pénz számít? Jó elismerem, van akinek az számít az a 30+ és 14 éves korig . De a pénznek szerintem sehol se döntő szerepe van, jó ne legyen valaki szakadt de na eleve nem is egy társaságban mozogtok, ha mondjuk te pénzes vagy ő meg egyáltalán nem az. Szoval már ez kizárja a dolgokat. A fellépés a lényeg, magyarán ha te az átlagos ruháidban magabiztosan odaállsz és odateszed magad akkor biztos sikerülni fog, lehet nem elsőre, de azért 10/1 tuti. Tudom nehéz ez a magabiztosan odaállsz dolog, nekem se megy de csiszolom!

21F

2011. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!