Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet köztük? Erről mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet köztük? Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
a barátom egyetemen megismerkedett új emberekkel, köztük pár lánnyal is, akikkel elég jóba lett. ha velük szervez programot, van hogy el sem hív. nem sms-zget velük (legalábbis én nem tudok róla), de facebook-on, msn-en máshogy beszél velük, mint velem. más stílusban.talán a legjobb szó rá, hogy "aranyosabban", mint velem szokott. 10 hónapja vagyunk együtt, ő állítja, hogy nem érez egyik iránt sem semmit, de nem értem akkor miért velük csinál jó kis programokat (olyanokat, amikre el sem hív), mint velem. 21l
2011. márc. 13. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kommunikáció!! Mondd el neki, hogy úgy érzed velük kedvesebb, mint veled, és ez neked nagyon rosszul esik. Nem szervez veled programokat, nem figyel rád annyira, amennyire szeretnéd, és kész. Fontos hogy ne féltékenységi kirohanás legyen, mert azt egy srác sem tűri, egyszerűen csak egy szimpla beszélgetés alatt próbáld elmondani neki a problémádat.
2011. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
már beszéltem vele erről, de csak én lettem a "rossz" és a féltékeny barátnő. félek, hogy ha sokat van a lányokkal, beleszeret az egyikbe... kb 2 hónapja barátkoznak.
2011. márc. 13. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem a megfelelő hangnemben, nem a megfelelő időpontban jött elő a téma köztetek. Ha valóban szeret, és jókor hozod elő a témát, normál hangnemben, akkor megértené, hogy neked ez rosszul esik, és azt is hogy miért, nem rögtön a féltékenykedést látná benne!
2011. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van-e okod aggódni? Igen, sajnos azt hiszem, hogy 10 hónap után még a tenyerén kellene hordoznia téged, ha valóban, komolyan szeretne. Nem jó előjel:S
2011. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem,hogy rosszul esik,engem is idegesítene. Szerintem be akar vágódni a csajoknál,hogy azt akarja,hogy majd azt mondják rá,h ő nála nincsen jobb pasi az egyetemen,stb, ilyenkor erre szokott menni a játék,a legtöbb esetben.

Szerintem olyan sok programot nem kell szervezzni. Ha legközelebb is lesz mond meg neki,hogy szeretnél menni,hogy lássd kikkel barátkozik.

De mond el neki,h ez neked tényleg nagyon rosszul esik és hogy félsz h elveszítheted,h neked is yol esne ha magától elhívna vagy veled is tervezne kettesbe ilyen kis progikat! És,hogy ne nagyon beszélgessen "olyan szépen" a lányokkal mert téged zavar,esetleg túlzásba is vihetik.Elég az egyetemen meg néha néha,de akkor se úgy mint akik flörtölnének!!

Beszélj vele,sok szerencsét!:)

2011. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
vajon, ha már érezne egyik iránt valamit, dobott volna már engem? vagy ilyenkor mennyi idő a "vacilálás" időszaka?
2011. márc. 15. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!