Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehetne válaszra bírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne válaszra bírni egy eltűnős, elérhetetlen exbarátot? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szakítottunk 1hónapja..ő szakított. sokat veszekedtünk nagyon, kisebb-nagyobb nézeteltéréseink voltak, látszott h a kapcsolat nagyon nyögvenyelős. aztán utána még beszélgettünk,néha taliztunk,de elég furcsa volt, olyan mintha nem szeretne már. aztán amikor lesz*rtam, mert haragudtam rá végülis,akkor ő kezdett el futni utánam. hiába. most pedig én futok, de már vissza sem ír.


ez annyira igazságtalan. én legalább egyenes vagyok és elküldöm őt,hogy hagyjon békén, vagy valami, lerázom. de ő meg hagyja bennem a reményeket. meg most aggódok hogy nincs-e neki valakije...bombázom csomó szerelmi vallomással, de nem reagál semmire.


mit írhatnék, ami kiugrasztaná őt a bokorból?XD:D

hiába könyörgök neki, hogy küldjön el. kérdezem h szeret-e, nem válaszol. monmdja meg h NEM:( és akkor abbahagyom, de addig nem tudok megnyugodni. nem tudom elengedni, ha ő ennyit nem tud megtenni, hogy elküld.


2011. márc. 12. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy hagyd békén és akkor talán előkerül (mert addig nem fog, amíg bombázod), vagy küldd el te, írd meg neki, hogy ha ennyire semmi reakció, akkor hagyjátok a fenébe. Búcsúzz el te. Ha semmi reakció, akkor nincs mit tenni.
2011. márc. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig te is elküldhetnéd.
2011. márc. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de én nem akarom őt elküldeni.. nagyon sokszor bántott, meg nagyon sok rosszat tett már, de már a csalódottság érzését is elviselem,hogy bunkó és h elvileg nem vmi hűséges. csak legyen megint velem...
2011. márc. 13. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, részvétem.
2011. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!