Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok csaj miért veri magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dag kérdése:

Sok csaj miért veri magát ennyire?

Figyelt kérdés

A mai csajok annyira játszák az agyuk hogy az hihetetlen!!

Megjátszák maguk, minden nő azt hiszi magáról hogy ő a Miss Uiversal Hungary, de még ma legrondábbak is!!

hihetetlen!

23/f


2011. márc. 12. 21:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
a lány vagy akkor masztiz egyet! :D
2011. márc. 12. 21:23
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
azért mert anyuka-apuka agyonajnározza a szeme fényét, hogy milyen szép milyen gyönyörű. aztán beképzelt öntelt nagyravágyó kis ku*rvák lesznek!
2011. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Masztizzak? :D

Mellettem fekszik a párom, nem messze a kislányom. Kicsit kiakadna Aptyuk, ha nem vele tölteném el ezeket a kivételes perceket.. :D

De legalább adtál egy jó tippet. ;)


Jó éjt :D

2011. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

21:26

Hát öregem ebben van valami! De milyen undorittó nem?

2011. márc. 12. 21:30
 15/19 A kérdező kommentje:

21:28

hmmmm

2011. márc. 12. 21:30
 16/19 anonim ***** válasza:

Ez sem igaz, mert van ahol szülő ajnározza a gyereket egy nap, következőben meg ő a nagy hülye, idióta,legrosszabb gyerek, és aztán a lány önbizalom-hiányos lesz.Ott ahol a szülőknek az egy szem gyerek a szeme fénye, és mindent megvesznek nekik, el van kényeztetve, ott jó hogy ez alakul ki benne.És az a baj, hogy nem mondhatod nekik, hogy "tanulj mert semmire nem fogod vinni", mert anyuci-apuci majd bejuttatja őket ide meg oda...utálom az ilyen embereket>.<

L16

2011. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"elsőnek igaz amikor látom fiúknál ezt a sok emo huszárt meg tck mestert hányok hogy hogy néznek ki én metalos vagyok engem azért szólnak le mert nem olyan vagyok mint a többi hát b*kaphatják!"



Jaj te nagy metál harcos :D Itt írod, hogy téged mindenki leszól, mert "nem olyan vagy, mint a többiek", erre te "hánysz, hogy néznek ki" mások? :D Gratulálok :P

2011. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
72%

persze, hogy undorító! az átlagos lányok is teljesen odáig vannak magukért, azt hiszik, hogy különbek másoknál, hogy olyan szépek. ezért aztán az elején mindegyiknek a menő-jóképű srác kell. persze idővel rájönnek, mert az élet rávezeti őket hogy bizony csak átlagosak. erre jó példa lenne egy átlagos kinézetű csaj az általánosból aki oda-vissza van a szépségével, aztán 30 évesen már kiégett és átlag alatt kategória...

a beképzeltség miatt lehet az utcán látni dagadt lányokat feszülős cicanaciban és girnyó épp, hogy élek srácokat izomtrikóban, mert nincs önkritikájuk. nem látják magukat reálisan, azt hiszik, hogy tökéletesek, pedig közel sem. az egészséges önbizalmat és önkritikát otthon kellene elkezdeni tanítani a szülőknek, de hát nem...

2011. márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
08:06 igen,sőt a girnyó srácokon akiken nincs zsír,látszanak az izmok,de nem kidolgozott izmok hanem olyanok amik összetartják a csonthalmazt :DDDD azthiszik izomosak pedig csak cs*cska sz@rok :DDDDD
2011. márc. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!