Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre érzéketlenebb vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre érzéketlenebb vagyok. Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Régebben érzelgős srác voltam, többször voltam úgy igazán szerelmes. A sok koppanás miatt azonban teljesen kihültem. Már nem tudok szerelmes lenni, mert minden lányban a "gonoszat" látom meg. Valaki hasonló helyzetben volt már? Valami tanács?
2011. márc. 12. 20:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
örülj neki, legalább nem fogsz akkorát csalódni, könnyen túlteszed magad rajta.
2011. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy lány sem jött még eddig össze...Hát ha majd jársz valakivel,akkor megtudod milyen az igazi szerelem,és az igazi koppanás.Higgy nekünk,akik már átéltünk ilyesmit.Szerintem ne add fel ilyen fiatalon,mert így sok jóból is kimaradsz.
2011. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
például a nyál tengerből ,blee xD
2011. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok és nálad sokkal rosszabb!!!

Nekem a nők csak "hentes árúk",használati tárgyak mert egyik sem érdemli meg hogy szeressem őket!Én is túlérzelgős voltam ...de már elég keményen visszavettem a témát!

A ribiknek semmit nem mondok ami az érzéseimre utal , nem költök rájuk , és nemhagyom hogy barátnőmmé legyenek...Én tudom hogy ez Nálam akkor fog enyhülni ha a feleségemet fogom majd szeretni...

Te a 17 éveddel:) ne röhögtess hisz még csak most kezdesz el majd élni!!!

2011. márc. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Remélem azért majd az idő segít...
2011. márc. 14. 20:32
 16/16 nem mondanám meg :) válasza:
én a 16 éves lányfejemmel is ugyanilyen baljósan látom a dolgokat... :/
2011. márc. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!