Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdezzem őt meg? (kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezzem őt meg? (kérdés túl rövid. )

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy régóta tetszik egy fiú, még osztálytársak voltunk általánosban, de ő elment másik suliba (ez volt 6-ban), utána meg ugye én is középsuliba mentem meg minden. De úgy ahogy jártunk is anno bár nem volt semmi, mert még kicsik voltunk, de nekem ő azóta is tetszik. Baráti viszonyban maradtunk, bár elég ritkán futunk össze sajnos. Amikor viszont találkozunk akkor tök aranyos velem, úgy igazán érdeklődik, hogy mi van velem (bár lehet, hogy mással is ilyen) mg mindig megöleljük egymást, a múltkor is pár percig csak öleltük egymást, meg úgy ad puszit, hogy megfogja a derekam. Viszont ha én nem keresem őt akkor kb. semennyit nem beszélnénk. Szerintetek tetszem attól még neki? És megkérjem őt egyáltalán, hogy találkozzunk? És akkor esetleg elmondanám neki, hogy tetszik. Lehet, hogy csak félénk?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. márc. 12. 19:54
 1/3 Brúsz Wéjn ***** válasza:
Szerintem találkozzatok, és kérdezd meg. Veszteni nem vesztesz semmit.
2011. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát azért de, mert a barátságát nem szeretném elveszteni.
2011. márc. 12. 19:59
 3/3 Brúsz Wéjn ***** válasza:
Ha jelentesz neki valamit, akkor csak így tudhatod meg. És ha barátok vagytok, de nem akar semmit, akkor valószínűleg mondani fogja, hogy maradjatok barátok.
2011. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!