Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem szimpatikus attól még kedves vagy vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, mindig kedves, bár tegnap nagyon lehordott, nem tudom miért. Lehet nem vagyok neki szimpatikus, csak udvariasságból kedves, vagy ha neked valaki nem szimpatikus még kedves vagy vele?

Én nem szoktam túlzottan kedveskedni a már több hete ismert, nem szimpatikus emberekkel.


2011. márc. 12. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
a helyzettől függ..
2011. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak azzal nem vagyok kedves, akit kifejezetten utálok. Szerencsére kevés ilyen van.
2011. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mentifantezsvér ***** válasza:
Mindenkivel kedves vagyok egészen addig amig olyat nem tesz amivel kiérdemli a haragom..:D ez pl akkor fordulhat elő ha az a valaki télleg egy nagyon bunkó személy és a tököm kivan vele..:D
2011. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na akkor azt hiszem nem vagyok neki szimpi, csak azért kedves mert, egy intelligens, normális pasi.:(
2011. márc. 13. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!