Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én aggódom túl?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a barátommal, és kiderült, hogy tegnap úgy ment el egy másik városba vásárolni elvileg, hogy a baráti társaságunkból kb mindenki ott volt, csak nekem valahogy egyik se szólt még a barátom se :( Nagyon rosszul esett, de fel se merem hozni neki ezt, mert majd én leszek a rossz. Miért csinálhatta ezt?:(
2011. márc. 12. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
túl sokat izélsz... lehet csak neked akart venni valamit, azért nem szólt. én barátom úgy találkozgatott még nagyon régen a legjobb barátnőmmel, hogy tudták, hogy rohadt féltékeny vagyok, és valahogy "elfelejtették" említeni. te barátod igazából nem tett semmi rosszat.
2011. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TOMAtm ***** válasza:
34%

biztos mindig ég veled mindenhol és ezt már a baráti társaság is szóvá tette...ezért maradtál otthon!nézd át a ruhatárad,legyél trendibb próbálj meg változtatni a viselkedéseden.az emberek szeretnek másokat hibáztatni pedig sokszor velük magukkal van gond.

előző kommentelőnek üzenném hogyha azóta is találkozgatnak és nem mondják el akkor nem véletlen a dolog,kérdezz rá a párodnál h benne lenne e hogy bevegyétek a bnődet 3adiknak.ha azonnal igent mond akkor megcsal ezerrel,ha csak elgondolkodik rajta akkor már volt valami,de legalábbbis szerette volna :) ha nemet mond vagy ha rád bízza a dötést akkor őszinte.

2011. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

meg ne haragudj utolsó, de nagyon nem tudod, hogy nézek és hogy viselkedek:D

a külsőm nagyon is rendben van;)

azt se tudod, hogy miken ment át a kapcsolatunk nem egyszer, mindenki csodálkozik, hogy még kibírom a barátom mellett:) én próbálkozom, mindent megteszek érte és ez a hála

2011. márc. 12. 11:45
 4/4 TOMAtm ***** válasza:

nos ha nem tudom hogy nézel ki meg általában semmit sem tudok a viszonyotokról akkor miért teszel fel ITT egy ilyen kérdést drága?teljesen igazad van ennyiből nem lehet megítélni a helyzetet.akkor talán próbáld egyesével megkérdezni a 'baráti társaságotok' tagjait hogy mi a helyzet veled.persze csak diplomatikusan...

nem bántásból irtam elsőre,csak egy vélemény volt,látatlanban.én kérek elnézést hogy irni mertem :)

2011. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!