Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes még visszafogadni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. A barátnőm 18. 1,5 éve voltunk együtt január közepén.

Minden jól is alakult nagyjából kettőnk között, sok közös programot csináltunk, sokat voltunk együtt, szerelmes is vagyok belé.Ő az első komoly kapcsolatom. Neki én vagyok a 2. De egy egyre többet volt a haverjaival. A haveri körének 95%-a pedig srácokból áll. Ez úgy állandó 8-10 srácot jelent, akikkel együtt szoktak beülni valami helyre. Ők egyébként egy suliba is járnak.

A haverjai közül pedig van 2-3 srác, aki hajt rá. Az egyik, aki amúgyis a legközelebbi fiúbarátja, az pedig bele is van zúgva. Engem ez addig nem érdekelt, amíg a barátnőmön éreztem, hogy szeret. Azonban az utolsó hónapban többször is volt olyan, hogy kevesebbet tudtunk együtt lenni, mert ezekkel a srácokkal volt valami közös programja. Nemrég pedig a barátnőm névnapjára összejövetelt szervezett. Amire nekem azt mondta, hogy ne menjek el, mert ott lesznek ezek a srácok, és mivel ,nevezzük Atillának, hajt rá, ezért a többi srác is neki drukkol, engem nem bírnak, és nem akarja összeereszteni a két társaságot. Azonban volt ott vagy 40 ember, tehát nem csak az a fiúhaveri társasága.

Utána pár nappal találkoztunk, és szerinte ellaposodott a kapcsolatunk, időt akart kérni. Én meg úgy éreztem, hogy mindent megtettem a kapcsolatunk érdekében a körülményekhez képest, de mégis neki nem volt jó a dolog. Holott mondjuk ő is kijelentette, hogy tudja, hogy nem rajtam múlt a dolog. Így hát szakítottam vele.

Persze el kezdett hívogatni rendszeresen, pár nap múlva fel is vettem. Pár nappal később megbeszéltük, hogy találkozunk. De előtte az egyik plázában rajtakaptam őket, ahogy Atillával kettesben kifele jönnek a moziból, annak ellenére, hogy a csaj előtte való nap azt mondta, hogy egész nap a barátnőjével lesz. A barátnőm észrevett, de ahelyett h odajött volna magyarázkodni, elindult a másik irányba a sráccal. Én utánuk mentem, és megmondtam a magamét.

Persze újra hívogatott állandóan. A barátnője is rám írt. Azt írta, h ne hülyéskedjek, nem akar semmit attól a sráctól, "csak szeretetre vágyott", különben is egy hájas disznó a gyerek, meg csak megijedt, mikor meglátott, azért nem jött oda magyarázkodni.

Aztán végül beadtam a derekam, és találkoztam még a barátnőmmel, meghívtam vacsorázni. Megbeszéltük előtte, hogy őszinték leszünk egymáshoz. El is beszélgettük az időt. Már kezdtem úgy érezni, mint régen, ő is vidámnak tűnt, talán még szerelmesnek is. Aztán a végén kiderült, hogy miután szakítottam vele, pár nappal később egy házibuliban csókolózott Atillával. Tehát a mozis dolog előtt. Ekkor én megköszöntem az őszinteségét, és otthagytam. Persze mondta, hogy neki ez nem jelentett semmit, meg akkor külön voltunk, és nem megcsalás. De ha elképzelem őket, ahogy smárolnak, rosszul leszek. Meg pont, hogy minden nap találkoznak amúgy is. Én pedig nyáron megyek ki 3 hónapra szakmai gyakorlatra. Ezzel a tudattal nem tudnék már benne megbízni. Meg 4 nappal a szakítás után kever egy sráccal, és pont vele? Közben meg engem hívogat??... Csak hát még szeretem, de így a büszkeségem a béka segge alatt van...jajj..


Szerintetek?


2011. márc. 12. 11:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
előző: a lényeg, hogyha újra összejöttök, vége kell hogy legyen a nagy haverkodásnak attilával. nincs többé semmi.
2011. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veled van a probléma,a lány nem tudja,mit is akar,vagy csak játszik veled.
2011. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Atilla eltávolításával annyi a gond, hogy ugye osztálytársak, és így minden nap találkoznak. Meg suli után is csomószor beülnek a haveri körrel valahova.

Nekem meg ha az egyetemen órám van, nem tudom "leellenőrizni", hogy mit csinál a csaj

2011. márc. 14. 18:11
 14/18 anonim ***** válasza:
Én nem fogadnám vissza. Elég esélyt kapott már, de Attiláról nem bír leszakadni.
2011. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
komolytalan lány ez.
2011. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Komolytalan! De szerintem az az Attilás-dolog sem fog sokáig tartani,főleg ha osztálytársak,és majd vele is ezt fogja művelni...
2011. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%

Meg sem érdemel Téged! Én ezt nem értem...Én miért nem tudok ilyen srácot kifogni?? Mindig az ilyen idióta csajok járnak jól. Szerintem ha igazán szeretne akkor nem lenne szüksége Attilára Bélára Pistire meg Zolira.....hanem csak RÁD! Viszont bízok benne, ha ilyen reálisan látod a dolgokat, akkor nem fogsz olyanba belemenni amiből csak Te jöhetsz ki rosszul.

Amúgy nekem is van egy ilyen jó barátom, akivel ugyanazt műveli a csaj, mint veled a barátnőd. Szerintem komolytalan a csaj és hagyd a fenébe. Jobbat érdemelsz.

2011. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anc ***** válasza:
100%
Hanyagold. Szerintem csak a büszkesége miatt hívogat. Nem bírja elviselni, hogy szakítottál vele, hogy mostmár nem irányul rá a figyelmed, hogy nem ő a "céda" mindenhol. Legyen benned tartás, vedd fel, ha hív, de rázd le, mondd meg neki, hogy ezt nem csinálhatja, és döntse el végre, hogy mit akar. Ha eldöntötte, max akkor találkozz vele. 19/L
2011. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!