Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes még visszafogadni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. A barátnőm 18. 1,5 éve voltunk együtt január közepén.

Minden jól is alakult nagyjából kettőnk között, sok közös programot csináltunk, sokat voltunk együtt, szerelmes is vagyok belé.Ő az első komoly kapcsolatom. Neki én vagyok a 2. De egy egyre többet volt a haverjaival. A haveri körének 95%-a pedig srácokból áll. Ez úgy állandó 8-10 srácot jelent, akikkel együtt szoktak beülni valami helyre. Ők egyébként egy suliba is járnak.

A haverjai közül pedig van 2-3 srác, aki hajt rá. Az egyik, aki amúgyis a legközelebbi fiúbarátja, az pedig bele is van zúgva. Engem ez addig nem érdekelt, amíg a barátnőmön éreztem, hogy szeret. Azonban az utolsó hónapban többször is volt olyan, hogy kevesebbet tudtunk együtt lenni, mert ezekkel a srácokkal volt valami közös programja. Nemrég pedig a barátnőm névnapjára összejövetelt szervezett. Amire nekem azt mondta, hogy ne menjek el, mert ott lesznek ezek a srácok, és mivel ,nevezzük Atillának, hajt rá, ezért a többi srác is neki drukkol, engem nem bírnak, és nem akarja összeereszteni a két társaságot. Azonban volt ott vagy 40 ember, tehát nem csak az a fiúhaveri társasága.

Utána pár nappal találkoztunk, és szerinte ellaposodott a kapcsolatunk, időt akart kérni. Én meg úgy éreztem, hogy mindent megtettem a kapcsolatunk érdekében a körülményekhez képest, de mégis neki nem volt jó a dolog. Holott mondjuk ő is kijelentette, hogy tudja, hogy nem rajtam múlt a dolog. Így hát szakítottam vele.

Persze el kezdett hívogatni rendszeresen, pár nap múlva fel is vettem. Pár nappal később megbeszéltük, hogy találkozunk. De előtte az egyik plázában rajtakaptam őket, ahogy Atillával kettesben kifele jönnek a moziból, annak ellenére, hogy a csaj előtte való nap azt mondta, hogy egész nap a barátnőjével lesz. A barátnőm észrevett, de ahelyett h odajött volna magyarázkodni, elindult a másik irányba a sráccal. Én utánuk mentem, és megmondtam a magamét.

Persze újra hívogatott állandóan. A barátnője is rám írt. Azt írta, h ne hülyéskedjek, nem akar semmit attól a sráctól, "csak szeretetre vágyott", különben is egy hájas disznó a gyerek, meg csak megijedt, mikor meglátott, azért nem jött oda magyarázkodni.

Aztán végül beadtam a derekam, és találkoztam még a barátnőmmel, meghívtam vacsorázni. Megbeszéltük előtte, hogy őszinték leszünk egymáshoz. El is beszélgettük az időt. Már kezdtem úgy érezni, mint régen, ő is vidámnak tűnt, talán még szerelmesnek is. Aztán a végén kiderült, hogy miután szakítottam vele, pár nappal később egy házibuliban csókolózott Atillával. Tehát a mozis dolog előtt. Ekkor én megköszöntem az őszinteségét, és otthagytam. Persze mondta, hogy neki ez nem jelentett semmit, meg akkor külön voltunk, és nem megcsalás. De ha elképzelem őket, ahogy smárolnak, rosszul leszek. Meg pont, hogy minden nap találkoznak amúgy is. Én pedig nyáron megyek ki 3 hónapra szakmai gyakorlatra. Ezzel a tudattal nem tudnék már benne megbízni. Meg 4 nappal a szakítás után kever egy sráccal, és pont vele? Közben meg engem hívogat??... Csak hát még szeretem, de így a büszkeségem a béka segge alatt van...jajj..


Szerintetek?


2011. márc. 12. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
magadban kell letisztázni, meg tudsz e bízni benne annyira, hogy újra összejöjjetek. ha nem, akkor fölösleges szenvedni ezzel. ezt mások nem tudják megmondani neked, nem tudják, mit érzel, és mennyi dolgot tudsz eltűrni, milyen gyorsan tudod magad túltenni dolgokon.
2011. márc. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Én nem bocsájtanék meg.Jártam hasonlóan és nem jött be megtette a kapcsolat alatt is...lépj tovább!
2011. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hanyagold...Ha egyszer, kétszer hazudott harmadjára s meg fodhja tenni. Az, hogy szakitottatok és másnap már egy másikkal kavart...hát, hogy is mondjam, gusztustalan és még azt mondja, hogy szeret? S csak szeretetre vágyott? Ugyan már...Lehet, hogy csak én vagyok ilyen, de szakitás után hónapokig rá se tudok nézni egy nőre se...nem, hogy pár napra rá, mintha mi sem történt volna. A bulis eset meg tiszta sor. Velem is megesett már. Az egyik exbarátnőm amolyan "csajos estéket" tartottak a barátnőivel, hogy együtt legyenek kicsit, meg ilyenek....Persze az abból állt, hogy rendszeresen találkozot egy másik sráccal. Ha szeretne, inkább veled töltötte volna kettesben a névnapját, nem 10 másik pasival...Az ilyenekre nincs mit alapozni. Ha valakinek nem te vagy az első bármi legyen, akkor az nem is szeret...Hogy meglát és elrohan...Szánalmas.
2011. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem még a névnapos kérdésedre is.

Ott is leírtam,hogy a lehető legnagyobb hiba,ha hagyod,hogy a csajod körül lebzselő udvari bolondok elkanászodjanak.

A névnapra alapból el kellett volna menned,megmutatni,hogy kié is a nő.A fiú "barátokat" meg lassan de biztosan leépíteni a csaj életéből,főleg ha ez a labilisabb fajta ingatag bige.

Egyébként meg ez a csaj nem szeret téged,mert akkor szakítás után pár nappal eszébe sem jutott volna más bikával smárolgatni,meg randizni.

2011. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én nem barátkoznék sem olyan sráccal, aki többet akar, sem a párom ellenségeivel.
2011. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, most miért kell neked ilyen csaj? eleve 10 fiúbarátja van, ez már ok egy konfliktusra. nálam ez úgy van, h előbb a barátom legyen ott a buliban, és majd utána jöhetnek az ismerősök, barátok.

majd találsz egy olyan lányt, aki értékel téged, ő meg menjen csaj Attilához. szerintem nem szeret téged, mert ha szeretne, odament volna hozzád magyarázkodni a mozis eset után, na meg elsőként hívott volna meg a bulijába.

általában az iylen csajok azt se tudják mit akarnak, mert túl sok lehetőségük van. változtass telefonszámot, és keress magadnak egy új csajt, vagy élvezd ki a szabadságot.

2011. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd a francba. Mondjuk én eleve ha tudnám,hogy az egyik haverom szerelmes belém és nem tiszteli,hogy van barátom,akkor nem járkálnék vele össze, hanyagolnám a társaságát. Ha nem érti meg,hogy másba vagyok szerelmes,akkor nem is igazi barát.
2011. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ma is állandóan hívogat. Nemrég felvettem.

Persze nem tudott magyarázatot adni a történtekre, hogy miért kevert a sráccal. Csak nagyot hallgatott, aztán , hogy sokat ivott. Mondtam is neki, h szar kifogás. Meg akkor ennyi erővel ha sokat iszik, bármikor összejön bárkivel? Hogy engedjem így el bárhova?...

Egyszer rám jön, hogy jól döntöttem, másszor meg hogy olyan kis aranyos, jaj.

Persze ő most ígérgeti nagyon, hogy bármit megtenne, hogy rendbe hozza, meg megbánta.

De attól ez még megtörtént, és rohadtul szarul érzem magam. Főleg ha ezek közé a haverjai közé kellene mennem. Márpedig kellene, ha visszafogadnám.

2011. márc. 12. 21:32
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha ennyire odavagy,akkor adj ultimátumot de egyértelműen.

A heveri társasága vagy te.

Egyszerű döntés.

2011. márc. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem szeret a lány. eléggé biztosan nem. úgy ahogyan Te őt, szintén nem.

de, adhatsz neki esélyt, ha gondolod: viszont ez esetben választania kellene attila és közötted. erre kell kényszerítened. így kvittek lehettek.

annak a válaszolónak, aki azt mondta, hogy be kellett volna keményítened a csajod körül lebzselő udvari bolondoknak, nagyon igaza van. a bulin is ott kellett volna lenned. túl hosszú pórázon tartod a csajt. túl sokat enged meg magának. szerintem nem fél attól, hogy elveszíthet Téged. Keményíts be.

2011. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!