Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne barátnőm?

Figyelt kérdés
18/F vagyok, de eddig még nem volt párkapcsolatom (2005-ben volt egy 2-3 hetes "futó, plátói kapcsolat", de az gyakorlatilag egyenlő volt a nullával.) Más az életfelfogásom, mint másoknak. Nem beszélek csúnyán, nem iszok, nem dohányzok, nem voltam még discoban, nem öltözködök "modernul", stb. A felnőtekkel találom meg főként a "közös hullámhoszt", de van egy-két fiatal kivétel is, nagyon szégyenlős vagyok. A zenei ízlésem is más, mint másoké.
2011. márc. 11. 22:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Úristen bakker! na látod ezért nincs barátnőd! Először is huzzál le a fodrászba és dobd ezt a sz*ar hajat! NEM érzed cikinek??? Utánna meg irány a konditerem és foggyál! És ne gyakori kérdéseken írogass ilyen hülyeségeket! szerintem a választ Te is tudod ott legbelül lelked mélyén!

Vagy fogd meg a telefonond és írogass be mindenféle telefonszámot, és amikor szimpatikus női hangot hallasz, mutatkozz be és hívd el valahova! (tuti bejön!)

2011. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Seeker


Miért érezném "cikinek" a hajam? Nekem tetszik. Szeptember óta nem voltam fodrásznál, de ha levágatom, akkor mindig tüsire, néhány mm-esre, az sokkal rosszabbul áll. Nem akarok menősködni.

Nem vagyok kövér, csak van egy kis feleslegem (olyan 10 kg), de azért rámfér a kondizás. :)

2011. márc. 20. 17:07
 13/18 anonim ***** válasza:
28%

Hát nekem meg nem tetszel!


18/L

2011. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Seeker


Ezeken a képeken hogy tetszem?


[link]

[link]


Rövid hajjal, és 10 kg-al könnyebben. :)

2011. márc. 20. 21:56
 15/18 anonim ***** válasza:
14%
Baz*eg nagyon randa gyerek vagy!
2011. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi a dícséretet. :) Azért a csúnya beszédet mellőzd...
2011. márc. 20. 22:23
 17/18 anonim ***** válasza:

"Nem akarlak elszomoritani,haver,de szokj hozzá,hogy egyedül leszel!Persze lehet,hogy itt kapsz majd romantikus hozzászólásokat,főleg nőktől,de az süket duma!

Tényleg sajnálom,de ez a csúf igazság!"


Na ugye mondtam!

Addig volt kedves a Seeker nevezetü hozzászóló is,mig nem látta a képedet!

2011. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

előző vagyok...


Ja és ez azért gáz,mert most fiatalon fogják igy öszezuzni az önbecsülésedet!Aztán már kptelen leszel normálisan csajozni!

Barátkozz meg a "tenyereddel" és ezt nem bántásból mondom.

2011. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!