Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi fiúk/férfiak miért felejtjü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fiúk/férfiak miért felejtjük el a születésnapi, esküvői, névnapi stb. szóval fontos időpontokat?

Figyelt kérdés

Továbbá érdekelne az is, hogy a lányok is elfelejtik?

Hogyan lehetne ellene védekezni? (nem, nem, a majd megjegyzem nem jó megoldás)

Olyasmire gondolok ami az időpont előtt már 4-5 nappal minden nap jelez.


2011. márc. 11. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sose szoktam elfelejteni ezeket. Egyszerűen megjegyzem, főleg ha fontosak is nekem. Ha meg véletlen elfelejteném, úgy is jelzi a mobilom.
2011. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lány voltam.
2011. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Erre van egy nagyon jó mondásom:

"Aki hülye legyen notesze!"

Énis ilyen vagyok nemtudom elfelejtem de általában felírom :)

2011. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mert a férfi és a női agy máshogyan működik. A nők ÁLTALÁBAN sokkal rendszerezőbbek, könnyebben jegyeznek meg időpontokat, részleteket, eseményeket, sokkal intuitívabbak, míg a férfiak ÁLTALÁBAN jobban tájékozódnak, gyorsabban átlátnak összefüggéseket, jobb a logikai készségük.


Mindkét nemben azok a tulajdonságok a fejlettebbek, melyekre a törzsfejlődés során nagyobb szükségük volt.


Pedro

2011. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a felírás érdekes mert én akkor is elfelejteném megnézni a noteszbe, vagy mert nem nézek naptárakat gyakran. úgyhogy nálam felejtés van. lehet az az egésznek az oka hogy annyira nem érdekel mint másokat. sajnos volt már ebből problémám.
2011. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A mobilokban van olyan menü, hogy naptár, ide minden naphoz be lehet valamit jegyezni, és ha elérkezik egy olyan nap, ahova írtál valami megjegyzést, akkor jelez.
2011. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben, ma már ez van, akiben eltér...
2011. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Na a notesz a legrosszabb, használok a munkámhoz de kb 4 napnál régebbi bejegyzést is nehezen találok meg benne...

(arról nem beszélve hogy nem bír ki 1 évet és ha ki is bír tuti nem nézem meg)


A telefon jó megoldás lenne...ha nem pont fél éve cserélem le. (A számítógpre telepített program tuti le lesz törölve vagy újradobva a windows.)

Valami email-es megoldáson töröm a fejem, mert azt legalább minden nap megnézem, nincs fizikailag lekötve sehova.

2011. márc. 11. 21:48
 9/12 anonim ***** válasza:
akinek nincs esze, legyen notesze, így helyes
2011. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

november 22 a névnapom, február 20 a szülinapom, párom keveri, azt hiszi névnapom van november 20 án, szülinapom február 22, sőt eleinte még azt is keverte hogy melyik van melyik hónapban, tehát szülinap novemberben, névnap február, de azt ki lehet nézni naptárból :)

mikor születésnapom volt az sem volt eszében hogy már február 20 van, sőt a valentin napkor se esett le neki hogy jé már 14 e van, csak azt tudta h előtte nap van anyum születésnapja, 19 én anyum névnapja, 20 án én születésnapom :)

egy héttel előtte mondom akkor pár napra rá már kimegy fejéből, ha megvette korábban az ajándékot akkoris


az egy éves évforduló is kimegy a fejéből. egyedül a karácsony meg a nőnap ami nem ment ki, mivel karácsony az köztudott mikor van és mindenki ünnepli, azaz nagy felhajtás van a városban, nem lehet nem észrevenni, a nőnap az meg pont az ő névnapján volt mivel ő Zoltán, és akkor ünnepli :)

2011. márc. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!