Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől félek 18 évesen?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi bajom van. Sokáig normális, kissé akaratos kisgyerek voltam. Általános végén elromlott minden, kiutáltak, azóta mindenféle pszichológiai bajaim vannak, állandóan itthon kuksolok.


Nem volt még sose barátnőm, se semmilyen más kapcsolatom lánnyal. Testileg nagyon akarom már (kb. 12 éves korom óta), de egyszerűen nem megy. Még barátokkal se nagyon járok el. Most úgy néz ki, jól alakul a dolog egy lánnyal, de ilyenkor meg egyfajta "pánikroham tör rám. Félek valamitől. Ezzel a lánnyal csak egyszer találkoztam eddig, láttam, hogy megtetszek neki, ő is tetszett nekem. Ő fiatalabb nálam. Akkor nem sokat tudtunk beszélni, viszont felvettük egymást MSN-en. Most elhívott hozzájuk. Szerintetek ez így nem fura? Hisz csak MSN-en beszéltünk jóformán! Magam sem tudom, miért, félek a "járástól". Viszont valahol akarom is. Nem tudom, mi van velem.


2011. márc. 11. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Osztálytársam 300km-t utazott a barátnőjéhez h tudjon vele beszélni stb :) A problémád nem tudom...viszont szerintem ha neked is tetszik te is tetszel neki akkor tul nagy baj nem lehet :) Csak bátorság :)
2011. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes elmenned, ha elhívott. az meg ha jársz valakivel, csak jót fog tenni, mivel írtad h folyton otthon kuksolsz :D
2011. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

minden első kapcsolat elött félünk kicsit

de hidd el ha esetleg ugy adódik hogy azzal nem jön össze és lesz egy következő kiszemelt nőstény, annál már nemlesz ilyen problémád ! ;-)


17/F

2011. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20:36 vok de persze csak ugy mulik el a probléma ha jártál vele valamennyit!
2011. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!