Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkattant a barátnőm?

Figyelt kérdés

Éppen a lépcsőházban voltunk,szatyrokkal a kezünkben,ugyanis vásárlásból érkeztünk haza.Beszálltunk a liftbe én és a barátnőm,erre ő megszólal kedves hangon,mosolyogva egy pontra nézve és ezt kérdezte:"Hányadikra mész?"Aztán meg nyomta az 5. emeletet,majd a 8-at.Mi a 8-on lakunk.Megállt a lift az 5. emeleten és kicsit hátrább jött,mintha ki akarna engedni valakit,majd így szólt:"Szia!"

Amint becsukódott az ajtó azt mondta,hogy "Milyen szép kislány!"

Én köpni-nyelni nem tudtam,ezért csak csendbe maradtam és azóta sem szóltam róla neki.Ez nem az első eset volt,ezelőtt is voltak furcsa dolgai,de ez volt eddig a legborzasztóbb.

Mit csináljak?:(

21/F


2011. márc. 11. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak hülyéskedik nem? Nálunk is előfordulnak ilyen "átmeneti észvesztések" olykor, amikor ilyen hülye agyszüleményeink jönnek barátnőmmel. Hogy honnan, azt nem tudom. Én mindenképpen beszélnék vele a helyedben, hogy csak hülyéskedik-e/szivat, vagy komolyan lát valakit, esetleg valami pszichiátriai probléma van.
2011. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Azt a k.rva o.O ,szerintem mond el a szüleinek neki segítség kell!
2011. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én egyet értek az első válaszolóval!
2011. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

lehet skizofrén:S azt viszont kezelni kell!


Miket csinált még?:O

2011. márc. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű lehet.:S Én a helyedben puhatolóznék a szüleinél, vagy a szűkebb családi körben, hogy ők is észre vettek-e valamit. Lehet, hogy a barátnőd hogy eltaszítana magától, ha egyenesen neki szegeznéd a kérdéseidet, és így nem kaphat segítséget.
2011. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
miért nem nyomtad meg a 6-ost,és mondtad azt,most száljál ki szépen te kisfiú?!!!!!!!
2011. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért én megkérdezném, hogy ez mi volt....
2011. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hatodik érzéke van és érzékeli az asztrál síkon ragadt lelkek egy részét..

Magyarul képes látni szellemeket.. De lehet hogy neki sem tűnik fel hogy szellem amit lát...

2011. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogy kamu kérdés :)
2011. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És milyen furcsa dolgai voltak még?
2011. márc. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!