Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt.nagyon komolyan tervezünk mindketten,ha velem van imád,szeret,stb...de ha nincs mellettem akkor olyan mintha csak kiegésziteném az életét,szal magyarul ugy tűnik,mintha ''szarna a fejemre''.:S azt tudni kell h nagyon sok fiú barátja van,ami óriási féltékenységet hoz ki belőlem,amikor találkozik az egyik barátjával..illetve ha iirok is neki sms-t,vagy órák múlva,vagy nem is ir vissza?Mit tegyek?mondjam el neki h mi a bajom,vagy csináljam ugyanezt Vele? segitsetek..köszi
2011. márc. 11. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor nincs veled, akkor is imád és szeret, csak mivel nincs veled, ezt aligha tudná olyankor kimutatni.

Ne csinálj gondot ebből!

2011. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt gondolod? :S
2011. márc. 11. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hanem tudom. Nézd, mi férfiak ott szoktuk elk.rni a dolgot, hogy túldramatizáljuk a meglévő helyzetet, fölösleges dolgokon tépelődünk, olyanok miatt aggódunk, amik csak a mi fejünkben léteznek, a valóságban a lány még csak nem is gondol a megcsalásra. Mit tegyen, ha nincs veled? Óránként küldjön egy "Szeretlek" sms-t, hogy tudd, mennyire szeret? Ugyan már... Ezt olyankor fejezi ki, amikor kettesben vagytok, mert az a pillanat a legértékesebb.

Az is elég valószínű, hogy amikor te azt gondolod, "sz.rik a fejedre", akkor valójában már alig várja, hogy újra láthasson.

2011. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszodat..:) (am 20 vagyok)...és az sms-es ügy...az akaszt ki a legjobban h baxik visszairni...de lehet h csak ezt is felfújom? :S
2011. márc. 11. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!