Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy fiút visszasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy fiút visszaszerezni?

Figyelt kérdés

Én már totál megaláztam magam. Nem ír vissza az smsekre, de én írom akkor is minden nap,már 4napja, hívom,nem veszi fel.. ha visszaír, akkor is bunkót:S

KELL NEKEM

haragszik rám,de asse tom miért. nem mondja el. kb leszarja,mi van velünk. de ebbe nem vok képes bvelenyugodni.

mit tehetnék még? teljesen falat húz maga köré. el sem lehet érni, nem h beszélni vele:S

nem kevés időt vtunk együtt...1,5évet


2011. márc. 11. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem őt már sehogy.maximálisan elzárkozik attól,hogy veled bármiféle kapcsolatba is lépjen.ha továbbra is keresed,azt már zaklatásnak veheti.helyedben tovább lépnék.
2011. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hidd el én értékelem, hogy ennyire kitartó vagy, de tényleg a legtöbb lány "sajnos" nem ilyen..viszont azt tanácsolnám neked, hogy most egy kis ideig hagyjad és ne keresd, mert így tényleg rád verheti, hogy zaklatod( habár ő nem mondta, hogy hagyjad békén és ne írj többet neki) de jobb ha most egy ideig nem keresed, hagy gondolja át ő is a dolgokat + ha fontos vagy neki és csak szívat ezzel( nem válaszol, bunkózik) - mellesleg én is csináltam már ilyet lánnyal..amíg udvaroltam én is kitartó voltam aztán amikor szétmentünk elvártam, hogy a csaj is legyen kitartó, hiszen ha nem válaszolok neki akkor keressen ha nem keres akkor miről beszélünk- de persze csak pár hónapig hagytam, hogy fusson utánam utána nagyon megszeretgettem a kicsi szívem, mert tényleg nagyon szerettem és csak próbára tettem, hogy mennyire számítok én neki - szóval a srácnak fontos vagy akkor átgondolja és jelentkezik ha meg nem akkor sajnos csak magadból csinálsz hülyét. A legrosszabb, hogy ha tesz rád..akkor soha nem válaszol majd és csak magad idegeled azzal, hogy mindennap írsz neki és reménykedsz..egy hónapig ne írj neki..aztán érzelmeidtől függően írhatsz ismét, mert ugye könnyű mondani, hogy felejtsd el, de ha az ember szerelmes mint a nagyágyú akkor falra hányt borsó.


Drukkolok!

2011. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
visszaszereztem!
2011. márc. 17. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:
gratulálok:-)
2011. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!