Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még barátság?

Figyelt kérdés
Kétszer jártam egy sráccal.Október óta külön vagyunk.Minden nap beszélünk,sűrűn találkozunk,ha van vmi alkalom akkor veszünk egymásnak ajándékot.Decemberbe egyszer együtt voltunk úgy is.Többször mondta már,h gondolkozott az újrakezdésen...ha haverjai szóba hoznak,akkor zavarba jön és egyből elterelni a témát.De nekem azt mondja,h örül,h ilyen jó barátságba maradtunk.Most mi ez akkor?
2011. márc. 11. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szrelmesek vagytok ... a szakítás okát nem irod le?persze ha nem olyan dolog amit nem osztasz meg másokkal...jah és ebből nem lehet barátság szeintem ez már az sőt még több!
2011. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elsőnek azért szakitottunk,mert mikor nyáron összejöttünk akkor egyből külön töltöttünk 4hetet.(kirándulások miatt),de szakitás után is sokat találkozunk akkor inkább közös haverok miatt.Majd szeptemberbe újra összejöttünk akkor meg azért szakitottunk,mert amiket én viccnek szántam azt ő komolyan vette, pl a haverjával hülyéskedtünk,h csók mert szivem meg ilyeneket.De azóta tényleg minden nap beszélünk.Ő suli mellett melozik is, szombat éjszaka.És sztem ebből kifolyólag nem akar ő újra velem lenni,mert nem sok ideje lenne már. Tegnap együtt filmeztünk és hát történtek dolgok...Ő tudja,h volt olyan időszak amikor én akartam többet, mondta ő is,h megfordult a fejébe az újrakezdés.Haveroknak szüleinek is feltűnt,h itt több van a háttérbe mint barátság.2hete tartottam a sznapomat, ahol több barátom ott volt, mindenkinek feltűnt,hogy állandóan a "seggembe" van,ölelget meg hasonlók.Szerintem ez még több mint barátság...
2011. márc. 12. 10:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja meg tegnap este mondta,h azért nem ment máshova,mert én érdeklem.De közbe meg nagyon sokszor monda,h ilyen olyan csajok.De ha mégis csajozni akarna akkor miért velem tölti a szabad estéit?Meg sztem aki csak barátunk azzal nem szexelünk...Vagy én látom rosszul?
2011. márc. 12. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!