Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez nagy baj? (lent)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és nagyon nyűgős vagyok , sokat sírok néha több órás ölelésre vágyok ha nincs kivel ölelkeznem akkor van mikor elsírom magam... szeretnék már barátot de elég nehéz így... mert sokan csak megdugni akarnak..

ez hátrány ha egy lány ilyen ?


2011. márc. 11. 16:44
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
+nagyon érzékeny vagyok.. és könnyen megsértődöm.
2011. márc. 11. 16:48
 2/13 anonim ***** válasza:

Baj az, amit te akként élsz át. A legtöbb dolog csak hozzáállás kérdése, úgyhogy mosolyogj az ördögre, hogy elmeneküljön előled!

Minden ember szeretethiányos, szóval természetes dolog ölelésre vágyni.

2011. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát több türelem és megértés kel hozzád, mint az átlaghoz. Azért bízzunk benne, hogy a szerelmedhez kellemesebb viszonyod lesz. Addig is keresd a szépet, a jót.
2011. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem nagy baj,én többet szeretnék már én már feleséget keresek egy nőben nem csak szexre kell.
2011. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nos őszinte leszek és kegyetlen. Ha ilyen vagy akkor ne várj sokat másoktól. Aki megdugni akar azzal ne foglalkozz. Amúgy aki majd a barátod lesz ő is le akar majd feküdni veled, ezt is kalkuláld bele.
2011. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem az érzékeny lányokat, de az előző bnőmnél inkább bejött a leszarom stílus (merthogy a titokzatosság megtartása... :S) Pedig szívesen ápolgatnék egy összetört lelket :) mondjuk ha csinos és helyes is mellé ;)
2011. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ez helyre fog billeni,ha megtapasztalod,hogy valaki feltétel nélkül szeret.ne aggódj
2011. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

hmmm... több órás ölelés? nekem is jól esne :D

egyébként szerintem ez nem hátrány, ha majd összejössz valakivel aki szeret jól fog neki esni, hogy szívesen bújsz oda hozzá :) valószínűleg szeretni akarsz, nem csak úgy együtt lenni valakivel. EZ JÓ!

2011. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Figyelj nkm nem lenne baj ha csajnak nagyon jo teste van es nagyon szep es ha ijen lenne mint te ...akor igen nkm is csak dugasra kene
2011. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én speciel nem nagyon bírom a hisztis csajokat de ha tudod korrigálni akkor nem gáz...ha ölelni kell az nem probléma nekem jobban kellene ismernem téged(ha jól nézel ki akkor szinte alig zavarna ;D), hogy pontos választ adjak.
2011. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!