Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenységről érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenységről érdemes beszélni? Vagy inkább kussoljak?

Figyelt kérdés

Elég féltékeny vagyok a barátom egyik nagyon jó barátnőjére, folyamatosan együtt lógnak. Nem akarom korlátozni, ilyes, de jól esne, ha megerősítene, hogy még mindig engem szeret, én kellek neki. hiába néz ki az a csaj sokkal jobban... meg ők majdnem mindennap találkoznak, én meg nem tudok, mert távkapcsolatban élünk...

jobb erről beszélni? Vagy az riasztó és szánalmas? Vagy tegyek úgy mintha nem is érdekelne? Pff, nem történt még velem ilyen...


2011. márc. 10. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet. De figyelj, ha meg akar csalni, meg is fog. Nem tudod sehogy kivédeni. Viszont ha idegesíted a féltékenykedéssel, csak elősegítheted ezt.
2011. márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez ellen nem tehetsz semmit. Attól mert még jól néz ki az a másik csaj, valószínű a barátodnak így is te tetszel jobban. Te kellesz neki, ne aggódj, ha hűséges típus, akkor nem fog megcsalni, ha meg megtenné, akkor annyit is ér.

Inkább ne szólj róla, persze tudom, hogy ez a legnehezebb, én is voltam ilyen helyzetben nagyon sokat. Rájöttem, hogy nem szabad szóvá tenni, beszélni azonban lehet róla finoman.

Kérdezd meg, hogy miket csináltak a csajjal, merre jártak, stb. Ha érdeklődsz és nem féltékenykedsz, nagyon tisztelni fog ám téged a srác. Persze viccesen mondhatod, hogy megesz a féltékenység, vagy ilyesmi, de ne folyamatosan hangoztasd. Sok sikert és kitartás!

2011. márc. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!