Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfogadni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni a barátom hobbiát. ötletek?

Figyelt kérdés

Barátommal 2éve vagyunk együtt, voltak ugyan vitáink, de mind megoldottuk őket.

Harcművészeti jellegű a hobbija, és a csoport egyfajta "közösség" is.

A probléma az, hogy heti 3x van edzés, ráadásul egy csomószor kell menni + napokat. Ha heti 2x kéne menni, egy szót se szólnék, de hosszútávon már idegesít, hogy mást se hallok csak, hogy az edzés így, az edzés úgy. Általában ha plusz napot megy el, akkor az egész nap rámegy...

Még mindketten tanulunk, de bele se merek gondolni, hogy mi lesz, ha napi 8óra rendes melót végig kell dolgoznunk, és akkor ő még jön azzal, hogy a maradék kis szabadidejét is ennek a baromságnak szenteli. Egyáltalán nem lesz időnk egymásra... és teljesen kétségbe vagyok esve, hogy szép lassan elhidegülünk egymástól. És határozottan kijelentette, hogy egész életében akarja ezt csinálni.

Félre ne értsétek, nem vagyok önző, elfogadom, hogy van hobbija, de ez már kicsit sok, úgy érzem.


2011. márc. 10. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hehh... én pasim is egy ilyesmire tette fel a karrierjét, heti 4-5x edz, elég sokat olyan 4-5 órákat. Imádja. Ha megfeszülnék se tudnám korlátozni benne, de én nem is szeretném. Megmondtam neki, hogy tőlem azt csinál amit akar, de olyat nem akarok, hogy hanyagolva legyek hetekre, válasszon ki olyan időpontokat, amikor biztos benne, hogy tud velem lenni és rám koncentrálni és ő ezeket tiszteletben tartja. Így szerintem rendben van.
2011. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátomnak is nagyon sok edzése van,gyakran maradok egyedül 6 órákra,mikor felmegyek hozzá.Sok meccs,edzés.Sokszor lesz olyan is,mikor külföldre fog kimenni,hát én azt nem tudom,hogy fogom kibírni.Már előre parázom..Ő persze mondja,hogy ne aggódjak,mert a munkája az,amiből meg tudja teremteni majd a jövőbeli családunk számára a biztonságot:)

Azt tudom tanácsolni,hogy te is fogd ezt fel így.Egy picit könnyebb talán.

Ha egyáltalán nem vagy boldog mellette vagy mikor úgy érzed,hogy nincs elég ideje rád,beszéld meg vele.Ha ezek után is csak a szokásos szöveggel jön,akkor nincs értelme tovább folytatni,hisz gondolom nem lennél boldog,ha állandóan egyedül kéne lenned,persze anyagilag ellátna,de az nem pótolja a rád szánt időt és az irántad érzett szerelmét.

19/L

2011. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Anonimus213 válasza:
100%
Szia :) Sajnállak nem egy egyszerű dolog... Én pasi vagyok! Alfa Romeo a hobbim így rengeteget vagyok a garázsban beteges nálam ez a dolog! 2 kapcsolatom rá ment :( De szerencsére találtam egy hozzám hasonló (de csajt) Aki nagy Alfa rajongó :) Ma már ketten vagyunk a garázsban így nincs gond :) De erre azt tudom mondani vagy téged válasz vagy a hobbit :( Én 2 szer a hobbim választottam...
2011. márc. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, ha majd napi minimum 8 órákat melózik, se kedve se ereje nem lesz ott kitörni a nyakát, szóval szerintem szépen alábbhagy a lelkesedés, tuti nem fog még külön órákat ott eltölteni. De ha okos nő vagy, akkor afelé terelgeted, hogy legyen a munkája a hobbija: szerezzen edzői-oktatói képesítést és neveljen ki új növendékeket!


25 N

2011. márc. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Remélem minél előbb összeszed egy sportszerető csajszit az edzéseken és nem marad olyannal,aki ennyire lenézi és otthon mereszti a seg-gét,ahelyett,hogy te is lemennél edzeni.
2011. márc. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, megpróbálok vele egyezkedni. :)


Az utolsó válaszolónak pedig üzenném, hogy egy darabig én is jártam le vele edzésekre, csak nekem sose jelentett annyit, hogy pluszórákat vegyek, és a testfelépítésem is elég alkalmatlan ehhez a "sporthoz", vékony a csontozatom, nem bírja a terhelést, ezért is hagytam abba. És nem, nem a gép előtt meresztem a seggem, nekem is van hobbim, de nem a szabadidőm 90%át az tölti ki.

2011. márc. 11. 01:19
 7/8 anonim válasza:
szerintem az utolsó válaszadónak igaza van...lenézed őt...és nem tiszteled se a hobiját se őt...akkor pedig minek vagytok együtt?ha hozzád igazítaná magát akkor nem önmaga lenne...ha úgy érzed hogy sok akkor szakíts vele,de semmi esetre se ess neki ilyesmivel...
2011. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így olvasva nem kizárt,hogy a srác a sportból fog megélni.

Mondjuk ebből gazdag biztosan nem lesz.

Egyébként az én baratom is küzdősport őrült,viszont őt a közösségi dolgok nem érdeklik.Ő azt mondta,hogy verekedni jár oda,nem haverokat szerezni.

Ha meg ennyire fanatikus a barátod,nem fogja kinőni.Az enyém 34 éves,de edzés után monoklival,feldagat orral úgy meséli a bunyók részleteit,mint egy kisgyerek és ez tetszik nekem.

Az meg,hogy számodra a sport baromság az a te szegénységi bizonyítványod,nem a barátodé.

És hobbi az a béllyeg gyűjtés,meg hasonlók,a sport meg egy életforma.

2011. márc. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!