Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Ti mit gondolnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magicc* kérdése:

Szerintetek? Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Az a dolog állása,hogy van egy srác aki nagyon tetszett régen (évfolyam társ).És most hála az égnek együtt vagyunk :$ Még nagyon friss az egész (3hét) de van pár olyan dolog ami nem nagyon tetszik..közös barátaink vannak akik az ő osztálytársai,egy igazán jó és vidám csapat,és totálisan megbízunk egymásban.Ám egyik délután amikor a barátom nem volt ott,elkezdték mondani hogy csak azért jött velem össze hogy legyen valakije,mert én ott voltam neki rögtön az előző csaja után.Ez nekem nagyon rosszul esett,mert én azt érzem hogy nagyon szeret.Minden alkalommal mondja hogy "Szeretlek" és a szemembe,ami jelent egy kis őszinteséget.Mindennap mondja hogy hiányzok neki,és hogy örökre velem akar maradni.Szinte sosem engedném el..de aztán eszembe jutnak a délután elhangzott szavak,és nemtudom mitgondoljak..szerintem nemigaz amit mondanak,mert érzem/tudom hogy szeret,de mégis felderül bennem a "Mivan ha?!?".Szerintetek?Ti mit gondolnátok?
2011. márc. 10. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy van benne egy kis űr a régi csaja miatt, de nem hiszem hogy a szemedbe hazudna. a haverok tudnak néha szemetül viselkedni, esetleg féltékenyek, hogy neki rögtön sikerült vkit találnia
2011. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne izgasd magad. Lehet, hogy kezdetben volt valami igazság a haverok által mondottakban, de ez miért változtatna az irántad való érzelmein. A legtöbb szerelem nem a "meglátni és megszeretni" motívummal indul. Nyugi! Ne rágódj!
2011. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szerelem sem csak úgy jön, hogy eddig nem érdekeltek a nők, egyszercsak meglátom az igazit, és életemben először érdekelni fognak. Van ott eleve egy űr mindenkinél, itt még az is,amit az exe hagyott, és te ezt betöltötted jól. Szerethet persze.
2011. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a haverok vmért ki akarnak szakítani a baráti körből? Vagy zavarja őket a kapcsolatotok? Ekkorát tudna hazudni a barátod? Hát nem feltétlen.
2011. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!