Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet eldönteni, hogy szereted vagy csak ragaszkodsz hozzá?

Figyelt kérdés

szakított velem a barátom, de nem tudom eldönteni, hogy azért hiányzik nekem, mert még mindig szeretem, vagy csak mert sokáig vtunk együtt és megszokásból akarom viszakapni. az a baj, hogy nagyon lekezelően beszél velem azóta, néha már undorító is, és ilyenkor kiábrándulok. mindig gondolok rá, de eszembe jutnak a hazugságai, meg az, hogy vajon ő szeret-e még. én már megpróbáltam lépni, próbáltam vele beszélgetni rendesen, de mindig veszekedés a vége, mert nem értünk egyet. nem találjuk már meg a közös hangot..régóta. de mégis kell nekem. szeretem, azt, amilyen volt, de fél éve,mintha teljesen más ember lenne. várom, hogy visszatérjen a valódi énje, de minden nap csak csalódok. megbeszélünk egy találkozót, majd valamilyen indokkal lemondja. játszik az érzéseimmel és kikészülök. esténként nem birok aludni. azt gondolom, hogy már van neki valaki más, és azért viselkedik így velem. de azt is tudom, hogy minden nap együtt van a barátaival.. mondjuk ez nem zárja ki a csajozást..ugye?:S

olyan dolgokkal vádaskodik, amivel nem kéne. ha én megemlítek neki egy dolgot,ami nekem nem tetszik, akkor ha telón beszélünk leteszi, ha személyesen, akkor meg besapja az ajtót maga után.. 1,5hónapja így szenvedünk... vmikor megmozdul,és akar vmit, de aztán mintha meggondolná magát...

mi történik kettőnkkel?


2011. márc. 10. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne ess abba a hibaba amibe en.Elkuldom most a linket es olvasd el mit irtam,es ugyelj ,nehogy te is igy jarj.
2011. márc. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. márc. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előző hozzászólóhoz.

Ugyanez az eset történt meg velem ami veled történik,csak ez pont fordított eset:csaj csinálta egy sráccal.

Szóval úgy nézett ki az egész,hogy mi elkezdtünk annó járni. Még úgy másfél évvel ezelőtt. Elvoltunk meg minden,egy idő után ugyanezek megtörténtek mint veled,veszekedések orba szájba,de ilyen tök apróságonok végül kiprovokálta a szakítást. Persze én tudtam,hogy ez egy másik srác miatt történik. Természetesen össze is jött vele jártak 2 hónapot. Aztán hogy húzza az idegeimet,direkt nem jött vissza hozzám,hanem keresett magának valami gyereket MSN en akit ismert személyesen is,csak szlovákiában lakik. Összejött vele ilyen netes kapcsolattal.. Csak azért,mert tudta,hogy ez nekem szarul esik. Majd összejöttem egy másik csajjal,akkor meg én kellettem neki,én voltam a mindene. Szakítottunk a csajjal,mert megcsalt. Akkor volt az,hogy na esetleg már visszakaphatom,de aztán jött az a szöveg,hogy lehet kiköltöznek Angliába. Na mondom ez télleg qrva jó. Nyáron összejöttem egy következő csajjal,akkor meg megint jött a szöveg,hogy én kellek neki. Mi akkor jártunk 3 hónapot,egészen októberig,ennek is volt egy kis története miért is szakítottunk. Hát lesz*rta a fejemet a vége felé már. Akkor volt egy kis hatás szünet,képbe jött ez a csaj,akiről mesélek éppen(hogy mennyire kellek neki satöbbi). Mondtam várjunk még egy kicsit,mert már nem vagyok tisztába azzal amit érzek. Mert egyszerűen szétszivatta az agyam,állandóan veszekedések,satöbbi mert mindíg beleestem abba a hibába,hogy megbocsáltottam neki mikor veszekedtünk. Bár nem volt köztünk párkapcsolat,a "haveri" vagy beszélgetési viszony megmaradt. Majd szilveszter után kijelentette,hogy nem kellek neki,mert már elege lett betelt a pohár megint,hogy ő állandóan csak vár. Elmeséltem neki facebookon(mivel már élőben nem volt rá lehetőség úgy tűnt,mert mindíg lemondta a talikat),hogy én végig szerettem őt a szívem mélyén éshogy nekem volt ez a legfájdalmasabb dolog,amin keresztül mentem. Találkoztunk egy csütörtöki napon(pontos dátum 2011.02.03),úgy volt,hogy összejövünk,elcsattant jópár csók. Majd mire hazaérek azt vettem észre,hogy már se msn en se facebookon nem vagyok fennt neki.. Na de miért?Miért?! 3 levél után azért csak válaszolt,hogy miért:


"Úgy érzem,hogy így lesz jobb neked is és nekem is,hogy elfelejtsük egymást egy életre"

Előtte persze nem akart elfelejteni ő barátságot akart és egyebeket,én túlakartam tenni magam rajta,de nem hagyta.. Ezek után sikerült elérnie,hogy egy életre megutáljam őt.

2011. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tehát amit leírtam abból tanulj te is. Dobd ki,mielőtt még ő okozna neked mégnagyobb fájdalmat.

16/F

2011. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!