Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek exemmel?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel szakítottam(megcsalós móka...) kb 3 hete.

Azóta összejött egy pasival(miatta mentünk szét), 2 napot jártak, szakítottak, majd megint összejöttek, egy hétig jártak, és a srác nagyon csúnyán eldobta.

Namost a probléma az lenne, hogy én még mindig szeretem, és néha úgy viselkedik velem, mintha a barátnőm lenne(csak csók, illetve komolyabb dolgok nincsenek, simogatás itt-ott van), néha meg úgy, mintha egy utolsó kis b@lfasz lennék, és leolt mindenért, meg elég szépen beletapos a 'lelkembe'. Sajnos vagyok olyan hülye, hogy mindent elviselek neki, de kezd az idegeimre menni a döntésképtelenségével.

Jaigen, és mellé még annyit, hogy mikor éppen bunkó velem, és elmondom, hogy lenne egy csaj, akivel összejönnék, akkor meg féltékenyt játszik. Mit csináljak vele? Előre is köszi a válaszokat.


2011. márc. 9. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztára ráismertem az egyik nőismerősömre...


Amúgy a stílusod tökéletes, továbbra is ilyen lazán vedd a dolgokat ("megcsalós móka" - ez különösen tetszett), a jó hozzáállás mindenben megsegíthet, s nálad ez megvan.


Persze, hogy féltékeny a lány, hiszen a nők szeretnek "rajongókat" tartani, s féltékenyek, ha valaki elpártol tőlük. Ne keresd a társaságát, s akkor úgy fog a karodban landolni (hogy mást ne mondjak), ahogyan nem szégyell.

2011. márc. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdj el nézelődni más nő után.Az exed tisztára olyan,mint egy gyerekes tini.

Amíg nincs új csajod és ilyen a régi,addig meg használd ki,hogy van kit dugni és addig sem kell matyizni.

2011. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 IQnindzsa ***** válasza:

Most komolyan... Kell ez neked? Stresszelni akarsz mindig ,hogy mikor dob egy másikért? A hangulatváltozásai miatt akarsz megőszülni? A féltékenységi rohamoktól szeretnél egy gyomorfekélyt?

Légy férfi és szakíts TE vele. Úgy értem végképp és egyértelműen ,hogy megértse. A kapcsolatot is. Töröld MSN-ről, töröld a telefonszámát, radírozd ki az életedből.

Keresd meg a másik lányt és tedd boldoggá. Ezt pedig egye a sárga irigység ,hogy téged elveszített a hülyesége miatt.

Lehet h radikálisnak tűnik de hidd el ha mondom ,hogy csak pár napig leszel letörve ha 'kiradírozod' az életedből.

2011. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!