Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Molett lány nagy mellekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett lány nagy mellekkel vagy vékony lány kis mellekkel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi van vele?... talán meg kéne tanulni kérdést fogalmazni .D ugye azt szeretnéd kérdetni melyik jön be nekünk?vagy melyik tud jobban főzni ? vagy mire gondolsz? -.-
2011. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1.
2011. márc. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Vékony kis mellekkel egyértelmű.

Sajnálatos hogy trend lett a tehén és disznó alkat 150-es mellmérettel, és még büszkék is magukra sőt a média adja alájuk a lovat...ahhelyet hogy elszégyelnék magukat és nem zabálnának hanem mozognának.

A hányinger kerülget mikor egy ilyen nőt meglátok.

2011. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok, nagy mellekkel.
2011. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
1. Vékony lány nagy mellekkel. 2. vékony lány kis mellekkel 3. molett lány nagy mellekkel 4. molett lány kis mellekkel.
2011. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vékony lány nagy mellekkel.
2011. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amelyik normális csaj.. a külső másodlagos.. (24/f)
2011. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Molett csaj nagy mellekkel!

Tök egyértelmű!

Ha még szőrös is a puncija...

:D

2011. márc. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A mai trend az a vékony lány közepes mellmérettel. Én mint nő (női szemmel) a teltebb lányokat mondanám a jónak, hiszen a vékony lányokon mit lehet fogni, mi bennük az élvezet persz nekik is megvan a sajátos vonzerejük, de akkor is. Én nem vagyok se vékony, se kövér, án pont az az átlagos alma tipus vagyok, átlagos mellekkel megáldva.
2011. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
most igy akarsz önbizalmat szerezni? nem fog menni... tanlán pár napig megnyugodsz,hogy nem gáz hogy kövér vagy,de addig amíg nem fogadod el magad más sem fog.ha zavar fogyózz.
2011. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!