Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy újra jóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra jóba legyünk?

Figyelt kérdés
Szomszéd sráccal mindig is nagyon jóba voltam aztán egyszer áthívott hogy beszélnünk kell elmondta hogy szerelmes belém mondtam h adjon időt hogy átgondoljak hogy mi legyen köztünk mert nem akartam hogy a nagyon jó barátságunknak vége legyen szinte együtt nőttünk fel. És bevallom titokba 1 másik srácba is rég szerelmes voltam amit nem mertem elmondani a szomszéd srácnak mert nagyon nem bírják egymást. 1 buliba csókoloztam a szomszéd sráccal és életem legjobb csókja volt de túl szerelmes voltam abba a másik srácba végül a szomszéd srác rájött és nyár óta csak köszönünk egymásnak de nagyon fáj hogy nem vagyunk már olyan jóba és a fejem verem a falba hogy hagytam elmenni sokat gondolok rá. Közbe a másik sráccal szakítottam mert kiderült hogy elég nagy bunkó. Szeretnék megint jóba lenni azzal a másik sráccal mert nagyon hiányzik mint barát, és szeretném ha később több is lenne köztünk mint barátság
2011. márc. 9. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
hát akkor most neked kell tenned a szerelemért. Ne várd, hogy majd a lábad előtt fog heverni hirtelen. Persze, ha csak boldog akarsz lenni...
2011. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 viki.e ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen barátom... Nagyon szerettem de csak mint barátot ő meg bevallotta nekem hogy szeret.... Aztán következő évben kiment Angliába én meg közben rájöttem hogy mégi csak többet érzek barátságnál.... Ezért elmondtam neki MSN-en hogy mit érzek és következő évben haza s jött miattam... <3 azóta i8s együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást.... Ebböl a példábol kiindulva mond el neki az érzéseidet hogy szeretnéd ha megint jóban lennétekk ... sok szerencsét
2011. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt tudom csak javasolni, amit az előttem válaszolók írtak.

Legalább most talán megtanulod, hogy nem érdemes az elérhetetlen rosszfiú után futkozni...


De feltennék egy kérdést....


Biztos vagy benne, h tényleg ezt a srácot akarod? És nem csak arról van szó, hogy (mint az előző srác esetében) vágysz a megfoghatatlanra? És csak azért kell, mert most elérhetetlen, de amint elérhetővé válni, ismét ráunnál és hanyagolnád?

Sztem ezt jól gondold át, mert ha erről van szó, az nagyon nagy szmétség lenne ezzel a sráccal szemben.

2011. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Gondolkozom a kérdéseden, örülnék ha ezzel a sráccal először megint barátok lennénk és ha még mindig úgy érzem hogy szerelmes vagyok és nem az elérhetetlen után vágyom és mindkettőnk úgy gondolja akkor összejövünk amit szerintem már rég megkellet volna tennünk.

2011. márc. 11. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!