Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy felejtsem el? Fontos!

Figyelt kérdés

Az eggyik haverommal két hete smároltunk,áthívott,és náluk. Akkor megkérdeztem hogy tetszem neki,vagy csak rájött a smárolhatnék? Erre azt mondta hogy is-is. Azóta nem beszéltünk,és megtudtam hogy nem én tetszem neki,hogy "felejtsem el?" Egy szórakozóhelyre járunk,és naponta megnézem a fényképeit,mert szeretem. =/

16L


2011. márc. 9. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress egy másik fiút.
2011. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne nézegesd a fényképeit, járj máshova szórakozni, és legközelebb ne smárolgass csak úgy olyan fiúkkal, akik nem biztosak abban, hogy veled akarnak járni.
2011. márc. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd az idő is besegít. :)

Úgyis jönni fog más, majd meglátod ;)

Elhiszem hogy rossz, és lehet hogy majd megy még ez a fiú a házad tájékára, de akkor már késő lesz és bánhatja...Meg az egy dolog, hogy tetszik neki valaki más, de ki tudja, hogy kölcsönös-e és ha az is akkor meddig tart...

Szóval majd jön más, jobb:P Ez már csak így megy...

19/l

2011. márc. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!