Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kavar az exem?

Figyelt kérdés

Az exem egyik barátjával mostanság elég jóban vagyok,és mint kiderült az exem nagyon sok mindent hazudgált össze-vissza..

Msn-en az összes beszélgetésünket elküldte a barátunknak..hogy nézze meg kivel is van dolga..mikor nem hazudtam meg semmi,de mégis ideges vagyok,hogy miért kell kavarnia?

Kinézett egy lányt magának,és olyan rosszul van vele,hogy az a mékbe illő..a lány meg mondanom sem kell,hogy egy qrva*(:

de hát ízlések és pofonok.A "közös barát" mondta neki,hogy miért hazudgál neki,hisz barátok,erre írta az ex ezeket..így most nem tud"kinek hinni"

Szerintetek?

Janka/16

Most nem tudja ki mond igazat és ki nem..


2011. márc. 9. 17:29
 1/4 A kérdező kommentje:
*mesékbe illő (:
2011. márc. 9. 17:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan szó,hogy hazudgál. Olyan van,hogy hazudozik.
2011. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

...mivan?? Ezt most csak én nem értem?

Hazudgáljál róla te is valamit... :D

2011. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tehát volt egy pasim,akivel szakítottam,és elég jóban vagyok az egyik haverjával.

A barátja járni szeretne velem,és ő mondta,hogy az exem miket beszél a hátam mögött pl:hogy dicsértem a "nemiszervét...",kivertem neki..meg hogy dobott..

Közben az egyik sem történt,sőt..én szakítottam..

A probléma,hogy az események teljesen másak ,mint ahogy leírja mindenkinek..

Msn-en is sokat beszéltünk ilyenekről,és a barát,aki most már közös barátunk a szemére vetette,hogy amit ő mond nem igaz!

Csalódott benne,hogy hazudott neki,hisz mindent megbeszéltek.

Az ex pedig fogta magát és bemásolgatta a korábbi beszélgetéseinket fél évre visszamenőleg,hogy miket írtam..és mit szól hozzá..kivel akar kezdeni..

A neten is kiírta,hogy hazug ribanc..

Pedig nem hazudtam és kicsit ezért zavar a dolog..=(

Erről lenne szó.(:

2011. márc. 9. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!