Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Veletek is előfordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Veletek is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre,hogy mikor "bomba" csajok voltak a barátnőim,akkor azok kihasználtak és egy idő után rájöttem,hogy megcsalnak... De mikor összejöttem egy aranyos,szép,kedves leányzóval az mindvégig mellettem állt,őszinte volt velem és hűséges..


Ő volt az egyetlen lány a 6barátnöm közül aki sohasem vert át,igaz szakítottunk már de ugyanúgy mellettem áll barátként mint régen,a többi meg lesz*r..


Veletek is előfordult már ilyen?


16/F


2011. márc. 9. 15:01
 1/4 anonim válasza:
ez egy kérdés??pfff..
2011. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

igaz én lány vagyok.. de velem is volt ilyen csak én a pasikkal jártam így.

mindig a leghelyesebb srácokkal jöttem össze de ők nem voltak kedvesek, rendesek... aztán összejöttem egy hétköznapi sráccal aki nem a lányok kedvence attól függetlenül helyes,rendes és kedves is velem és jól meg voltunk amíg el nem költöztek külföldre. :S :)

2011. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Te véletlenül nem az Andrássy úton ismerted meg szivárvány-zászló alatt? :O
2011. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem :|:O
2011. márc. 17. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!