Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kínos ez? Veletek történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kínos ez? Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Fiúmnál voltam, és egész családja otthon volt. Nekem meg el kelletett mennem WC-jükra, rámjött a szapora. És akkorákat fingottam a WC-be, hogy 100% mindenki hallotta. Ez kínos? Alig mertem előbújni a WC-ből, de természetesen viselkedtek utána. DE mégse illik ilyet csinálni vendégségben szerintem. Barátom szülei mit szólnak? :S
2011. márc. 9. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy nézünk ki, mint barátod szülei?
2011. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mivel nem a nappaliba vagy a konyhába engedted ki a gázt így nem probléma :) hisz a WC erre való

különben természetes dolog, szóval ez miatt ne érezd kínosnak a dolgot

2011. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ők is fingottak már életükben párszor, sőt, szerintem nekik is volt hasonló cikis sztorijuk, úgyhogy nem fogják az orrod alá dörgölni az esetet ne aggódj! :)
2011. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 salátagirl válasza:
na hát velem még nemvolt ilyen, de neis legyen.. am igen kellemetlen egy dolog ugy fingani hogy másokis hallják.. de ez természetes dolog. szoval szerintem a barátod szülei semmitsemszolnak megnemis gondolnak . kicsit illetlennek nézhetnek ...
2011. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolom annyi eszed nem volt,hogy lehúzd a wc-t hogy zajt csináljon így a finghangot meg se lehetett volna hallani..
2011. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is égtem volna, de ami megtörtént, megtörtént :)

Kínos, persze, hogy kínos, de ez természetes velejárója az életnek /akár a levegővétel.

Mosolyogj egy jót rajta /így utólag, magadban/ és próbáld meg elfelejteni!


25N

2011. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Máskor amikor elmész hozzájuk mond el hogy mi történ és ha pozitívan reagálnak akkor többet nem kell mosdóhasználathoz engedélytkérned.
2011. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meghalni sem illik vendégségben, de biztos volt már arra is példa. Felháborító, de ez van!
2011. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
fúú,de ciki lehetett:)biztos a drága anyuka nem díjazza,a szétfröccsent fos takarítását a wc-pereméről!!!:)
2011. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a barátnőmmel szexeltünk a szobába, és elég szenvedélyesen szeretkeztünk. Annyira, hogy bnőm puncija párszor levegőt vett, mikor váltottunk, aminek pont olyan hangja volt, mint mikor valaki galambot ereget.

Másnap mondta, hogy anyja megjegyezte, hogy elég "szeles" vagyok. :D 24/F

2011. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!