Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Omgwtflol kérdése:

Szerintetek mit tegyek, hogy újra velem legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Légyszi segítsetek! 3 hónapja szakítottam a párommal, de rájöttem hogy nagy butaság volt, nagyon szeretem és iszonyatosan hiányzik. Mostmár van barátnője, szerintetek mit kéne tennem hogy visszakapjam? 21L
2011. márc. 9. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Te szakitottál vele? Vagy ő veled? :) Nem mind1 :) Meg az,hogy már más van neki...szerintem inkább felejtsd el,és keress mást,ha ilyen gyorsan túllépett rajtad,akkor ne fuss utána...a büszkeséged ne add fel egy pasi végett :)
2011. márc. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el vele újra beszélni. Kérdezd meg hogy hgy érintette a szakítás. és hogy érez-e még valamit, mert úgy érzed hoyg te igen. Mond el hogy szerinted hülyeséget csináltál, és ha van rá lehetőség, szeretnéd visszakapni.
2011. márc. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én szakítottam vele, de már nagyon megbántam. Beszélni beszélünk, de csak fészen és msn-en esténként. Nagyon szeretett, és nem szereti ha eszébe juttatom a szép emlékeket, mert szenved tőlük. Tulajdonképpen most is szeret, csak fél velem lenni, fél attól hogy ha együtt lennénk újra szakítanék vele, és akkor megint átélné azt a fájdalmat. Persze eszem ágában sem lenne vele szakítani, de sajnos ezen a téren nem bízik bennem...
2011. márc. 9. 00:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig egy kapcsolat alapja a bizalom...háát velem is szakitott a barátnőm...és a saját tapasztalatomból mondom amit a srác gondolhat..."Ha összejövök vele megint,akkor nem történik meg megint? Ha nem is hagyna el,ujra ugyanolyan lenne a kapcsolatunk mint azelőtt? Eltudom neki felejteni,hogy kidobott egyszer? Felfogom neki emlegetni ezt? " Ezekre is gondolni kell...sajnos a megrendült bizalom nagyon rossz :S Meg hát tudod ami egyszer elromlik,annak nagyon nincs értelme megint...de ez az én véleményem :)
2011. márc. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen ez a kapcsolat nem romlott meg, csak hogy mondjam.... túl, túl, túl szeretett, néha azt éreztem hogy sok. Hogy önző, már-már követeli hogy szeressem, hogy azért szeressem, hogy ő érezze hogy szeretik.. aztán kiderült, hogy ez azért volt mert nem érezte magát elég jónak hozzám. Olyan kis buta :) És az egésznek az a vége, hogy most mind a ketten szenvedünk, ő is, annak ellenére, hogy van barátnője..
2011. márc. 9. 00:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Amikor nincs nála a csaja,akkor menj át hozzá egy üveg piával és mond el mit érzel.


Egyébként meg valószínűleg az fájhat neked,hogy neki van valakije neked meg nincs.

Egy szakítás soha nem véletlen,csak neked a büszkeséged sérti,hogy ilyen hamar becsajozott.

2011. márc. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már vártam mikor áll ezzel elő valaki :) Nem, nem az a bajom h becsajozott, azt a kislányt nem érzem vetélytársnak, ő azért van neki hogy legyen valakije, és mindezek ellenére hogy van nője engem szeret ez kétségtelen, és a kérdésem nem az, hogy hogyan szeressem el a kiscsajtól, hanem az, hogyan tudatosítsam benne, hogy ő elég jó nekem, és hogy nem kéne attól tartania hogy újra kidobom (mert ezért nincs velem)
2011. márc. 9. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!