Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből látszik ha a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látszik ha a barátod nagyon szeret?

Figyelt kérdés
barátnőim mindig mesélik, hogy az ő barátjuk naponta 5ször mondja, hogy szeretlek, hiányzol, 18 évesen a közös gyerekeiket, életüket tervezik. Az én barátom egyáltalán enm ilyen, körülbelül havonta mondja, hogy szeret, nem ír romantikus sms-eket se semmi. 9 hónapja járunk, de az elején sem volt az a nagy romantikus fajta. ezen kívül nagyon jól megvagyunk. én 19l ő 21f
2011. márc. 8. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

a szeretetnyilvánítás nem abból áll, hogy minden nap elmondja, hogy szeret, vagy romantikus sms-eket ír...

előbb gondolkodj el ezen...

2011. márc. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ő nem romantikus fajta, akkor ne várj tőle ilyesmit. Biztos, hogy ő is kifejezi csak másként a szeretetét.

Szerintem aki nehezen mondja ki, hogy szeret, de kimondja, az sokkal többet ér, mint aki naponta mondogatja.

Én is sokszor kiborulok, mert annyira romantikátlan tud lenni. Ugyanakkor mindenben számíthatok rá. Őszinte velem, néha a fájdalomig az. De pont ebből tudom azt is, ha ő egyszer azt mondja szeret, akkor az úgy is van.

De az ilyen pasi sose fogja térdepelve megkérni a kezedet. Viszont lehet, hogy sokkal hűségesebb lesz, mint a lánglovagok. Ugyanis a nagy érzelmek majd könnyen ébrednek bennük más iránt is.

2011. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
érdekes. nekem se egy romantikus nyálgép a pasim, mégis érzem, hogy szeret. pedig még nem is mondta. ^^,
2011. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!